Kaune – du prestižiniai 3x3 turnyrai

(1)
Vasario 15 d. 14:27
Kaune vyks du rimti turnyrai
Kaune vyks du rimti turnyrai
Šaltinis: Krepsinis.net

Lietuvos 3x3 asociacija jau dėliojasi planus 2022-iesiems – paaiškėjo nacionalinių komandų tvarkaraštis, kuriame iššūkiai laukia ne tik vyrų ir moterų rinktinių, bet ir įvairių amžiaus grupių ekipų.

Praėjusį sezoną į Europos čempionatą patekusi ir ten puikų žygį surengusi Lietuvos moterų rinktinė stengsis pakartoti sėkmę, o viskas prasidės Jeruzalėje. Istorinėje pasaulio vietoje birželio 9–10 dienomis vyks atranka į Europos čempionatą.

Europos čempionatas vyks rugsėjo 9–12 dienomis Grace, Austrijoje, ir jame tikrai matysime Lietuvos vyrų rinktinę, kuri gavo tiesioginį kelialapį.

Dar birželio 21–27 dienomis tiek Lietuvos vyrų, tiek moterų rinktinės dalyvaus pasaulio čempionate Antverpene (Belgija). Pirmenybės įvyks po trijų metų pertraukos, o 2019-aisiais Lietuvos vyrų trijulių rinktinė Amsterdame (Nyderlandai) finišavo 9-oje vietoje.

Tuo metu pagal reitingo taškus į pirmenybes prasimušusiai moterų rinktinei Antverpene bus pasaulio čempionatų krikštas.

Rimti reikalai pirmąjį vasaros mėnesį vyks ir Lietuvoje – birželio 14–16 dienomis Kaune įvyks U21 Tautų lygos etapas, o jau 17–19 d. laukia U23 Tautų lyga.

Turnyras bus rengiamas VDU Botanikos sode, kur bus pastatyta speciali 3x3 renginiui pritaikyta arena.

Jaunimo rinktinių artėjančiame sezone laukia ir daugiau iššūkių – rugsėjo 2–5 dienomis Atėnuose (Graikija) įvyks U17 Europos čempionatas, o nacionalinių komandų metus uždarys U23 pasaulio čempionatas Bukarešte (Rumunija) spalio 5–10 d.

3x3 tvarkaraštis 3x3 tvarkaraštis

Gairės: 3x3
1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Palaikyk savo komandą