Pabaigoje pabėgę Ispanijos 17-mečiai kovos pasaulio čempionato finale

(4)
liepos 10 d. 00:14
Ispanai žais finale (FIBA nuotr.)

Ispanijos 17-mečiai toliau kovos dėl titulo pasaulio čempionate. Pusfinalyje pavyko 68:53 (13:17, 19:13, 14:18, 22:5) įveikti Prancūzijos bendraamžius.

Tai reiškia, kad finale ispanai kausis su amerikiečiais, o dėl bronzos prancūzai grumsis su lietuviais.

Iki pat ketvirto kėlinio rungtynių nugalėtojas nebuvo aiškus. Likus 9 minutėms tvyrojo lygybė (48:48), bet tada ispanai ėmė bėgti. Prancūzijos jaunimo puolimas buvo tragiškas, tad tai leido turnyro šeimininkams atitolti – 63:53. Skirtumas nebuvo nepanaikinamas, bet prancūzai labiau nebepakovojo.

Ispanams 16 taškų pridėjo Aday‘us Mara, 11 – Lucasas Hernandezas, po 10 – Izanas Almansa (14 atk. kam.) ir Conradas Martinezas.

Prancūzijai 11 taškų pelnė Killianas Malwaya, daugiau nieks dviženklio taškų skaičiaus nesurinko. Po 8 taškus surinko Ilane‘as Fibleuil ir Wilsonas Jacquesas.

„Ilgoji pertrauka“: išsamiai apie visas LKL komandas – kas verti pagyrų, kas gavo spragilų, kaip susidėlios „Didysis ketvertas“ bei kas turėtų kristi žemyn

Gairės: ispanija, prancūzija