A.Guoga pakeitė plokštelę: pozicija apie rinktinę neprieštarauja faktui, kad pagrindinis prioritetas be išimčių yra „Rytas“ (28)

Lapkričio 15 d., 20:40
A.Guoga sušvelnino nuomonę (BNS nuotr.)
A.Guoga sušvelnino nuomonę (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Vilniaus „Ryto“ komandoje pastaruoju metu daug šurmulio. Ir dėl Dariaus Gudelio pasitraukimo, ir dėl Antano Guogos žodžių, ir dėl Alberto Blanco situacijos.

A.Guoga nepraleido progos pasidalinti dar viena savo žinute, adresuota sostinės krepšinio sirgaliams. Jis vėl prakalbo apie klubo ir rinktinės prioritetus, bet šįkart nuomonę sušvelnino.

„Akivaizdu, kad praeities šešėliai persekioja klubą. Bet tikiu, kad visas problemas išspręsime. Aš esu su „Rytu“ visa širdimi, niekur nesitraukiu. Pagelbėsiu tiek, kiek mano žinių ar nuomonės reiks. Žinau, kad ir visi dalininkai šiandien yra išvien. Kviečiu ir personalą, žaidėjus neišsibarstyti, juk kartu mes komanda.

Esu su „Rytu“, nes man visuomet rūpėjo krepšinis. Lietuvos krepšinis. Padėjau, kiek galėjau. Tą planuoju daryt ir ateityje. Ir dar kartą – apie Vilniaus krepšinio garbę.

REKLAMA

Žaisti rinktinėje kiekvienam sportininkui yra garbė. Pozicija apie rinktinę niekaip neprieštarauja faktui, jog pagrindinis prioritetas mums visiems be jokių išimčių yra „Rytas“. Tie penki „Ryto“ vyrai, įtraukti į kandidatų sąrašą, yra mūsų komandos garbė.

Komandos garbė yra ir sirgaliai, kurie palaiko be išlygų, garbingai garsina komandos vardą, atsiveda į arenas savo šeimas ir vaikus. Dabar reikia laiko pokyčiams ir naujienoms įvertinti. Bet aišku, kad yra tik vienas kelias. Pirmyn. Judam“, – rašė A.Guoga.

„Bružas ir Pulkovskis“: NBA naujokų biržos įdomiausi žaidėjai, geriausi laisvieji agentai, lietuvių likimas ir klubų ėjimų galimybės


Gairės: guoga, rinktinė, rytas
28 komentarai
Naujausi komentarai (28)
Geriausiai ivertinti (28)
PRO komentarai (7)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti