A.Guoga pasisakė apie situaciją Europos krepšinyje: šitame kare pralaimėję lieka visi (6)

Lapkričio 17 d., 20:06
A.Guoga išplatino atvirą laišką (Fotodiena.lt)
A.Guoga išplatino atvirą laišką (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Kai kurie Europos Parlamento nariai pasirašė kreipimąsi, kuriame kalbėjo apie situaciją Europos krepšinyje ir problemą, kuomet rinktinėms atstovauti negali pajėgiausi krepšininkai.

Europarlamentaras Antanas Guoga taip pat išreiškė savo poziciją.

„FIBA ir Eurolyga niekada neturėjo panašių problemų, kol FIBA nenusprendė įvesti „langų“. Ši situacija labiausiai liečia Europą, bet sprendimus priėmė pasaulinė FIBA valdžia.

Eurolygos klubai yra paremti rinktinių žaidėjais, jie yra sudėtingoje situacijoje, komandos turi žaisti ir turėti sudėtyje bent 8 narius. Nepamirškime ir to, kad vykimas į rinktinę gali turėti įtakos krepšininkų sveikatai.

Taip, rinktinės yra svarbu, bet klubai užima labai svarbią rolę, auginant žaidėjus, jie atsako už krepšinio populiarumą, talentų ugdymą, galų gale – algų mokėjimą. Dėka privačių komandų Europos krepšinis tiek metų lieka gyvas.

Neteigiu, kad praeita sistema buvo geresnė ar blogesnė, bet Europos institucijos šioje situacijoje neturi tapti teisėjomis, o tik – pagalbininkėms, sprendžiant tokią situaciją. Šiame krepšinio kare pralaimėjusieji yra visi“, – sakė verslininkas, buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubo vienas savininkų.

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos


6 komentarai
Naujausi komentarai (6)
Geriausiai ivertinti (6)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti