A.Guogą užstojęs A.Zuokas: Gudelis per mėnesį uždirba 4 tūkstančius eurų – dvigubai daugiau nei Purlys (15)

Spalio 13 d., 14:36
Zuokas (Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt)
Zuokas (Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Buvęs Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas asmeniniame feisbuko puslapyje išsakė savo nuomonę apie „Lietuvos ryte“ vykstančius reikalus.

Pasak A.Zuoko, „Lietuvos ryto“ klubo direktorius Darius Gudelis per mėnesį uždirbą 4 tūkstančius eurų – tai yra dvigubai daugiau nei iki tol dirbęs Martynas Purlys. Jis mano, kad už tokią sumą konkurso būdu galima surasti geresnė specialistą.

„Gudelis klaidina visuomenę, bandydamas prisidengti sena sutartimi, kurią pasirašė buvę klubo vadovai dar 2017 m. gegužės 22 d.

Antroji sutartis su „nauja iniciatyva’’ atsirado po vicemero Lino Kvederavičiaus ir klubo prezidento Antano Guogos susitikimo su krepšinio veteranais 2017 m. rugpjūčio 25 d. Tik klubo prezidentas Antanas Guoga sapne nesapnavo, kad vicemeras L. Kvedaravičius, taip pat būdamas krepšinio veteranu ir faktiniu Vilniaus miesto savivaldybės atstovu klube, rėmėju atves ,,MG Baltic’’.

REKLAMA

Nereikia būti piaro genijumi, kad suprastum, kad rėmimo sutartis su ,,MG Baltic’’ iššauks didelę ne tik klubo prezidento Antano Guogos, bet ir visuomenės reakciją. Visuomenei priminsime, kad Antanas Guoga yra vienas iš pagrindinių liudininkų ,,MG Baltic’’ ir Liberalų sąjūdžio politinės korupcijos byloje. Kaip dabar jaustis Vilniaus miesto politikams, kurie balsuoja už paramą klubui? Ir kurie dar tą pačią spalio 11 dieną balsavo “prieš” ,,Lietuvos kelio’’ frakcijos siūlymą atšaukti 500 000 eurų paramą krepšinio klubui. Apie naują rėmėją ,,MG Baltic’’ buvo pranešta iš karto po balsavimo miesto taryboje. Įžūlu... Ar pinigai nekvepia? Ar tai sąmoningas PR planas pažeminti A. Guogą ir daryti spaudimą, kad šis pakeistų savo liudijimus Liberalų sąjūdžio korupcijos byloje. Ar tai genialus D. Gudelio planas parodyti visuomenei, kad nepaisant korupcijos bylos Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius remia ir priima iš ,,MG Baltic’’ finansinę paramą. Ir kurią apiformina ne tik klubo direktorius, bet ir jo partijos vicemeras.

Nepaisant įvairių nuomonių apie A. Guogą ir jo pažadus, jis bent dalį jų įgyvendina ir prisiima atsakomybę. Įžūliai atrodo vakar dienos pareiškimas :,,iškviesti klubo prezidentą ant kilimėlio”:

REKLAMA

Kas kviečia? Tie, kurie klubo dalis gavo už dyką ir kurie net gauna atlyginimus už darbą klube. Priminsiu, A. Guoga iš savo 12 dalių iš 20 turėtų klube, 4 perleido Vilniaus miesto savivaldybei. Dar 2 padovanojo Linui Kleizai. Tai yra padovanojo savo dalis be jokio atlygio. Klubo direktoriaus D. Gudelio atlyginimas klube yra 4000 eurų, t.y., beveik dvigubai didesnis nei buvusio vadovo. Dar reikėtų patikrinti arba paneigti viešumoje sklandančią informaciją, kad dalis D. Gudelio įmonių darbuotojų taip pat perkelti į klubą ir yra apmokami realiai iš miesto pinigų. Ir klubo viešaisiais ryšiais rūpinasi, suprantama ne už dyką, taip pat D. Gudelio įmonės. Labai norėčiau, kad šią informaciją, tik dokumentais, o ne viešųjų ryšių pranešimais, klubo direktorius skubiai viešai paneigtų.

Ketvirta – labai gaila, kad visi šie skandalai kenkia kylančiam Vilniaus krepšiniui. Todėl buvęs ilgametis ,,Lietuvos ryto’’ dalininkas ir viceprezidentas, dabartinis klubo direktorius turi atsistatydinti. Tikrai už 4000 eurų atlyginimą galima konkurso būdu parinkti atsakingą ir profesionalų klubo direktorių, kuris galvotų apie krepšinį, o ne apie tai, kaip ,,kapitalizuoti’’ krepšinio įtaką“, – rašė A.Zuokas.

„Bružas ir Pulkovskis“: NBA naujokų biržos įdomiausi žaidėjai, geriausi laisvieji agentai, lietuvių likimas ir klubų ėjimų galimybės


15 komentarai
Naujausi komentarai (15)
Geriausiai ivertinti (15)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti