Antromis rungtynėmis iš eilės nusivylęs D.Adomaitis: gėda, jei nenori žaisti krepšinio, reikia keisti profesiją (7) interviu

Sausio 24 d., 22:34
D.Adomaitis buvo nusivylęs (LKL nuotr.)
D.Adomaitis buvo nusivylęs (LKL nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Klaipėdos „Neptūno“ komanda atsiliko visų rungtynių metu ir nepasipriešino Jonavos „CBet“ klubui. Pastarasis vertėsi be trenerio Virginijaus Šeškaus bei susitraumavusio Kahlilo Thomaso.

„Neptūno“ strategas Dainius Adomaitis po mačo pripažino, kad toks jo komandos žaidimas buvo gėdingas.

„Gėda. Gėda taip žaisti gynyboje. Antras rungtynes iš eilės žaidžiame tokiu pačiu stiliumi, su tomis pačiomis klaidomis. Atrodė, po rungtynių su dzūkais peržiūrėjome video, pakalbėjome, visi suprato, bet, deja, realybė yra kitokia. Nėra kito efektyvesnio dalyko nei darbas – turime dirbti, kai ką pakeisti. Ypač gynybos sistemoje“, – teigė D.Adomaitis.

REKLAMA

Kozys sakė, kad gal „Neptūnas“ yra pavargęs, nes atrodėte daug lėtesni, arba mažiau norėjo laimėti. Kaip atrodė jums?

– Jei nenori žaisti krepšinio, reikia keisti profesiją. Nemanau, kad įtakos turėjo ir nuovargis. Žiūrime, stengiamės, turėjome po COVID-19 grįžusių žaidėjų, daug minučių žaidusių krepšininkų, bet krūvį stengiamės derinti taip, kaip reikia. Ne tame problema. Faktas, kad pradžioje iškritus Kahlilui, kai Zdanavičius įmetė metimą iš pikenpopo, buvome priversti keisti gynybą. Jie paprasčiausiai mus apžaidė 1 prieš 1. Turėdami rezervą, nesugebėjome padaryti pražangų, turėdami 5 pražangas – siuntėme juos mesti baudų 5 kartus. Čia yra elementarūs dalykai, bet turime sėdėti ir dirbti.

– Kodėl nepavyko išnaudoti jėgos pranašumo po krepšiais?

– 20 klaidų. Apie tai kalbėjome ir treniruotėse, kaip jie eina dvigubinti, ką norime daryti, pirmoje pusėje pavyko dvigubinimo išvengti gerai, bet pagrindinis dalykas toks, kad mūsų aukšti žmonės neužsiėmė pozicijų ten, kur mes norėjome. Kitas dalykas – dažnai buvo vėluojama su perdavimais, arba jie buvo išmetami į kojas arba outą.

– Kuris gynėjas šiandien geriausiai valdė komandą?

– Man patiko Adomas, jis labai stengiasi treniruotėse, tikrai nori įrodyti, kad yra vertas laiko ir tai šiandien įrodė. Man kaip treneriui bus lengviau kitose rungtynėse priimti sprendimus, nes jis duoda tai, ko reikia.  

 

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai


Gairės: neptūnas, adomaitis
7 komentarai
Naujausi komentarai (7)
Geriausiai ivertinti (7)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti