„AX Armani“ košmaras ir toliau tęsiasi – 17 taškų per antrą mačo dalį bei patirtas sutriuškinimas (12)

Lapkričio 22 d., 23:14
W.Clyburnas vedė komandą į pergalę

Lengvą pergalę Eurolygoje pasiekė titulą ginanti Stambulo „Anadoulu Efes“ (4/5) ekipa, kuri svečiuose 80:51 (18:18, 16:16, 21:7, 25:10) sutriuškino Milano „AX Armani“ (3/6) klubą.

„AX Armani“ ekipai atsilaikyti pavyko du kėlinius – tiek po pirmojo (18:18), tiek ir po antrojo rezultatas buvo lygus – 34:34.

Ettore Messinos kariauna visiškai subyrėjo po pertraukos, kai komandos puolimas ėmė strigti: svečiai beveik 5 minutes į savąjį krepšį nepraleido nė taško, o patys pelnė 13 ir atitrūko – 47:34. Nors „AX Armani“ sukrapštė 7 taškus, bet atsilikimas tik dar padidėjo – 41:55.

Paskutiniajame ketvirtyje „Anadolu Efes“ startavo atkarpa 10:2 ir skirtumas perkopė 20 taškų ribą – 65:43. Per likusį laiką svečiai tik didino savo atotrūkį ir sutriuškino varžovus 80:51.

„AX Armani“ beviltiškai pasirodė mesdama iš toli – tikslą pasiekė vos 5 metimai iš 32 bandymų (15,6 proc.). Komanda metė vos 4 baudų metimus (pataikė 2). Tuo tarpu svečiai realizavo net 14 tritaškių iš 25 (56 proc.).

„AX Armani“: Nazas Mitrou-Longas 10 (2/7 tritaškiai), Nicolo Melli 9, Kevinas Pangosas 7 (1/8 tritaškiai).

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 24 (4/6 tritaškiai, 9 atk. kam., 29 naud. bal.), Tiboras Pleissas 13 (3/5 tritaškiai), Vasilije Micičius 12 (1/5 tritaškiai), Amathas M‘Baye 10 (2/3 tritaškiai).

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos