„B Tribūna“: jeigu po vasaros situacija „Ryte“ nesikeis, stabdysime šio klubo palaikymą ir turime planuose įkurti atskirą komandą sostinėje (46)

Balandžio 25 d., 14:17
„Ryto“ sirgaliai supykę ant klubo vadovų
„Ryto“ sirgaliai supykę ant klubo vadovų
Šaltinis: Krepsinis.net

Vilniaus „Ryto“ sirgaliai išplatino tekstą dėl jų konflikto su klubo vadovais ir tai išdėstė atskirame tekste. Tiesa, jo publikuoti negalime, kadangi patys autoriai uždraudė tai daryti.

„Visas tekstas buvo rašytas prieš A. Guogos išstojimą. Norime, jog jo neliktų klube. Anksčiau ar vėliau. Jeigu po vasaros situacija klube nesikeis, B Tribūna VISAM LAIKUI stabdys šio klubo palaikymą ir planuos įkurti atskirą krepšinio klubą Vilniuje, kuris kiltų nuo žemiausių lygų, bet turėtų tinkamas vertybes ir nedarytų gėdos tikriems Ryto fanams“, – rašoma „B Tribūnos“ feisbuke.

Trumpai apibendrinant „B Tribūnos“ teksto esmę galima pasakyti, kad sirgaliai pyksta dėl to, jog nebuvo pakviesti dalyvauti klubo organizuotame 3x3 šeimų turnyre, taip pat jiems neleidžiama naudoti pirotechnikos, nors aistruoliai pasiruošę patys mokėti LKL skiriamas baudas. Taip pat pasigendama atvirumo, nes apie Mareko Blaževičiaus nugaros operaciją ir traumos rimtumą buvo sužinota iš naujienos LKL svetainėje, o Norberto Gigos nebuvo spėta registruoti šalies čempionato kovoms iki balandžio 19-osios, nors lietuvis grįžo į sostinę.

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos


Gairės: guoga, blanco, rytas
46 komentarai
Naujausi komentarai (46)
Geriausiai ivertinti (46)
PRO komentarai (6)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Pasaulio taurės apžvalgos