Buksuojančių komandų dvikovą laimėjo T.Youngo diriguojami „Hawks“

Sausio 18 d., 23:58
T.Youngas žaidė universaliai (Scanpix nuotr.)

Prastą ruožą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nutraukė Atlantos „Hawks“ (6/7) ekipa, namie 108:97 (29:25, 29:26, 20:20, 30:26) palaužusi Minesotos „Timberwolves“ (3/9) klubą.

„Hawks“ didžiąją mačo dalį laikė iniciatyvą savo rankose, tačiau spurtu 11:2 svečiai pavojingai priartėjo (89:95). Kevinui Huerteriui ir Anthony Edwardsui apsikeitus tritaškiais žaisti liko dvi minutės.

Po D‘Angelo Russello dvitaškio „Hawks“ suaktyvino gynybą, o Trae Youngo baudų metimai sugrąžino šeimininkams dviženklę persvarą ir panaikino intrigos likučius.

Pastaruoju metu puolime stringantis T.Youngas vėl nežibėjo atakuodamas krepšį, bet rado kitų būdų tapti naudingu. „Hawks“ lyderis per 31 minutę pelnė 20 taškų (1/3 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 12/13 baudų metimų), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 13 rezultatyvių perdavimų, 6 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Vanagai“ laimėjo net ir negalėdami pasikliauti nuo suolo pakilusiais žaidėjais, kurie sukrapštė vos 8 taškus. Tuo tarpu „Timberwolves“ žaidė be koronavirusu užsikrėtusio lyderio Karlo-Anthony Townso. „Vilkai“ per dešimt pastarųjų mačų laimėjo vos kartą.

Rungtynės neįprastai anksti vyko dėl už Atlanto minimos Martino Lutherio Kingo dienos. „Hawks“ šią progą pažymėjo specialiais marškinėliais.

„Timberwolves“: D‘Angelo Russellas 31 (7 rez. perd., 6/13 tritaškių), Malikas Beasley 15 (4/10 tritaškių), Anthony Edwardsas 12 (5 atk. kam., 5/16 metimų), Nazreonas Reidas 9, Jaredas Vanderbiltas 8 (8 atk. kam.).

„Hawks“: De‘Andre Hunteris 25, Clintas Capela 23 (15 atk. kam., 10/16 dvitaškių), Trae Youngas 20 (8 atk. kam., 13 rez. perd.), Kevinas Huerteris 17 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Johnas Collinsas 15 (7 atk. kam., 5 blokai).