„Bulls“ krito neatlaikę turko ir J.Embiido tritaškių (4)

Lapkričio 7 d., 09:25
J.Embiidas iššovė tritaškiais (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) antrąją nesėkmę paeiliui patyrė Čikagos „Bulls“ (6/3) ekipa.

Artūro Karnišovo klubas antrą kartą paeiliui nusileido Filadelfijos „76ers“ ekipai, šį kartą namie suklupdamas 105:114 (21:22, 26:35, 30:27, 28:30).

Likus žaisti pusantros minutės komandas skyrė tik 2 taškai (104:106), tačiau Georgesas Niangas pataikė iš toli, netrukus dar vieną tritaškį pataikė Joelis Embiidas ir šeimininkams beliko susitaikyti su pralaimėjimu.

J.Embiidas šiame mače buvo produktyvus – 34 minutės, 30 taškų (7/14 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 4/7 baudų metimų), 15 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokai, 6 klaidos ir pražanga.

Pirmojoje rungtynių pusėje iš susinervino orą ranka skrodęs kamerūnietis vos nekliudė Lonzo Ballo ir gavo techninę pražangą.

Pagrindiniu jo ginklanešiu tapo nuo atsarginių suolo pakilęs turkas Furkanas Korkmazas, per 32 minutes pelnęs 25 taškus (2/4 dvitaškių, 7/9 tritaškių), atkovojęs 6 ir praradęs 2 kamuolius, atlikęs rezultatyvų perdavimą bei 3 sykius prasižengęs.

Būtent šio dueto pasiekimas metant iš toli tapo pagrindine pergalės priežastimi – „76ers“ tritaškius laidė 50 procentų taiklumu (13/26), nors iš perimto be jų pasižymėjo tik Georgesas Niangas.

Filadelfijos klubo strategui Docui Riversui tai buvo tūkstantoji karjeros pergalė.

„76ers“: Joelis Embiidas 30 (15 atk. kam., 4/5 tritaškių, 6 klaidos), Furkanas Korkmazas 25 (6 atk. kam., 7/9 tritaškių), Shake‘as Miltonas 13 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Georgesas Niangas 12 (2/6 tritaškių), Sethas Curry 11, Tyrese‘as Maxey (8 rez. perd.) ir Paulas Reedas (5 atk. kam.) po 10.

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 32 (9 atk. kam., 3/10 tritaškių), DeMaras DeRozanas 25, Derrickas Jonesas 12, Nikola Vučevičius 11 (11 atk. kam., 1/7 tritaškių), Alexas Caruso 9, Lonzo Ballas 8 (5 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Bružas ir Pulkovskis“: NBA naujokų biržos įdomiausi žaidėjai, geriausi laisvieji agentai, lietuvių likimas ir klubų ėjimų galimybės