D.Sirvydžio ekipą žudė dominavęs juodkalnietis (5)

Vasario 22 d., 08:21
N.Vučevičius buvo nesulaikomas (Scanpix nuotr.)

Iškart dvi serijos buvo pratęstos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), kai Orlando „Magic“ (13/18) namie parklupdė Detroito „Pistons“ (8/22) klubą – 105:96 (28:26, 28:22, 27:28, 22:20).

„Magic“ viso mačo metu kontroliavo situaciją, nors nebuvo pabėgę didesniu nei 14 taškų skirtumu (81:67). Varžovų puolimą itin riboję šeimininkai sugebėjo be intrigos uždaryti rungtynes.

Pagrindiniu pergalės kalviu Nikola Vučevičius, per 36 minutes pelnęs 37 taškus (12/21 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 7/7 baudų metimų), atkovojęs 12 kamuolių, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus, perėmęs kamuolį, blokavęs 2 metimus, kartą suklydęs ir 2 sykius prasižengęs.

Galingą formą demonstruojančiam juodkalniečiui tai yra vos trečias geriausias mačas vasarį – du kartus jis jau peržengė 40 taškų ribą.

„Jaučiuosi gerai ir, akivaizdu, nuo metų pradžios žaidžiu aukštu lygiu. Pagavus gerą ritmą, rungtynės tau atrodo lengvesnės, mažiau kvaršini sau galvą, o žaidžiant lygoje dešimtąjį sezoną tai ateina su patirtimi“, – teigė aukštaūgis.

Deividui Sirvydžiui šį kartą vietos aikštėje neatsirado.

Artimiausiu metu vietos „Pistons“ gynėjų rotacijoje gali būti kiek daugiau, nes bent dvi savaites rungtyniauti negalės Delonas Wrightas.

Detroito klubui tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui, Orlando ekipa pratęsė pergalių seriją iki trijų.

„Pistons“: Jerami Grantas 24 (5 atk. kam.), Joshas Jacksonas 17 (10 atk. kam., 0/6 tritaškių), Sabenas Lee 12 (5 rez. perd.), Saddiqas Bey‘us 11 (8 atk. kam., 3/10 tritaškių), Masonas Plumlee 10 (7 atk. kam.).

„Magic“: Nikola Vučevičius 37 (12 atk. kam.), Evanas Fournier 29 (7 atk. kam., 7 rez. perd., 3/10 tritaškių), Terrence‘as Rossas 17 (3/5 tritaškių), Dwayne‘as Baconas 7.