Drąsus A.Guogos kirtis: jeigu „Rytas“ bus galutinai nužudytas, dėkokite Gudeliui (84)

Lapkričio 7 d., 22:49
A.Guoga kirto buvusiam kolegai „Ryte“ (BNS nuotr.)
A.Guoga kirto buvusiam kolegai „Ryte“ (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Vilniaus „Rytas“ išgyvena ne patį smagiausią momentą sezone – pralaimėjimų seriją, o pastarasis buvo patirtas Pasvalyje prieš „Pieno žvaigždes“.

Apie tai socialinėje erdvėje pasisakyti sumatė Antanas Guoga, pats ne taip seniai buvęs svarbia „Ryto“ dalimi. Verslininkas ir politikas nerinko žodžių ir už tokius rezultatus kaltino klubo ilgametį dalininką Darių Gudelį.

Pateikiame neredaguotą jo įrašą. 

„Rytas“ šiandien gavo nuo Pasvalio. Trečias pralaimėjimas iš eilės LKL. Tai noriu pasveikinti Darių Gudelį. Ir tuos, kas jį palaiko. Sėkminga klubo vadyba. Šaunuoliai. Tikri profesionalai. Gerai varote. Tuoj klubą iki galo nužudysite. Atimsite krepšinį iš Vilniaus.

Iš tiesų labai skauda, kad taip. Norėjau labai padėti „Rytui“, bet man neleidote. Tai dabar žiauriai gerai turite. Atėjau su visa širdimi. Norėjau konkurencijos Lietuvos krepšinyje. Kad Vilnius turėtų stiprų klubą. Ir Žalgiriui būtų geriau. Visi laimėt. Išpirkau akcijų dalį. Atidaviau savivaldybei. Pritraukiau milijoną į klubą. Sudėliojau ilgalaikį rėmimą klube. Labai nuoširdžiai rūpinausi ir norėjau, kad „Rytui“ sektųsi. Kad Vilnius didžiuotųsi savo klubu.

REKLAMA

Jūs už nugaros intrigas varėte. Dabar žiūrint, buvau jums geriausias variantas. Bet jums ne tai rūpėjo. Nieko neleidote daryti. Neleidote stiprinti klubo. Šiuolaikiškai. Skaidriai ir profesionaliai valdyti. Tai dabar pasiekėte savo. Nuvedėte „Rytą“ į visišką naktį.

Dar kartą didžiausi sveikinimai Gudeliui. Gal tegul paaiškina, kodėl Pasvalio aplošti nebesugeba? Ar čia vyksta povandeniai finansiniai triukai ir specialiai pralošinėti pradėjote? Jeigu „Rytas“ bus galutinai nužudytas, tai dėkokite Gudeliui. Čia jo dėka.

Jeigu krepšinio neliks Vilniuje, tai žinokite, kas čia labiausiai nusipelnęs“, – rašė A.Guoga.

Rytas šiandien gavo nuo Pasvalio. Trečias pralaimėjimas iš eilės LKL. Tai noriu pasveikinti Darių Gudelį. Ir tuos, kas...

Posted by Antanas Guoga on 2020 m. lapkričio 7 d., šeštadienis

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai


84 komentarai
Naujausi komentarai (84)
Geriausiai ivertinti (84)
PRO komentarai (10)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti