Europos žaidėjų sąjunga prašo Eurolygos „Žalgiriui“ skirti maksimalią baudą (28)

Kovo 15 d., 08:40
Vis dar tiriama, kodėl sirgalius trenkė R.Fernandezui (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Europos žaidėjų sąjunga prašo Eurolygos Kauno „Žalgiriui“ skirti maksimalią bausmę už gerbėjų smūgį Madrido „Real“ atstovui Rudy Fernandezui.

Su oficialiu prašymu organizacija kreipėsi į Eurolygos vadovą Jordi Bertomeu. Krepsinis.net primena, kad „Žalgiriui“ gresia bauda nuo 10 iki 100 tūkst. eurų. Savo ruožtu broliams Maciams būtų uždrausta lankytis arenoje nuo vienerių iki ketverių metų.

Žaidėjų sąjunga savo prašymą argumentuoja tuo, jog ateityje tokia bauda išvengtų galimų nelaimių ir priverstų sugriežtinti apsaugos darbą, taip užtikrinant krepšininkų saugumą.

Įdomu, kad vienas organizacijos vadovų – R.Fernandezo tautietis ispanas Jose Luisas Llorente. Būtent jis ėmėsi daugiausiai iniciatyvos.

Krepsinis.net primena, kad kovo 7 dieną prie „Žalgirio“ arenos tarnybinio įėjimo vienas brolių Macių išgėręs smogė R.Fernandezui į veidą. Neseniai Lietuvos pilietybę gavęs latvis tikino, kad ispanas įžeidė Lietuvą ir jos gyventojus. Kaip buvo iš tikrųjų, vis dar tiriama.

Europos krepšininkų sąjunga gina Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Graikijos, Prancūzijos, Rusijos, Izraelio, Olandijos, Kipro ir Suomijos žaidėjų interesus. 

J.Vainauskas: kodėl paliko „Lietkabelį“, kaip rado Čanaką, kodėl dirbo su „BeoBasket“ ir kaip su „Žalgiriu“ varžėsi dėl Jankūno parašo

28 komentarai
Naujausi komentarai (28)
Geriausiai ivertinti (28)
PRO komentarai (17)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
NBA