Fantastika: D.Sabonis pasiekė unikalų „Pacers“ rekordą (19)

Sausio 10 d., 07:21
D.Sabonis atkovojo net 22 kamuolius (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) trečią kartą šiame sezone suklupo Indianos „Pacers“ (6/3) komanda su Domantu Saboniu.

Lietuvio vedama ekipa namuose 117:125 (32:30, 21:26, 34:34, 30:35) nusileido sezoną taip pat sėkmingai pradėjusiam Fynikso „Suns“ (7/3) klubui.

D.Sabonis sužaidė įspūdingą mačą: puolėjas per 41 minutę pelnė 28 taškus (12/20 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 4/8 baudos metimai), atkovojo net 22 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo bei 5 kartus pažeidė taisykles.

22 atkovoti kamuoliai – pakartotas lietuvio karjeros rekordas, be to, tai buvo pirmasis mačas aukštaūgio karjeroje, kai buvo įmesta 20 arba daugiau taškų bei sugriebta 20 arba daugiau kamuolių.

Įdomu tai, kad D.Sabonis tapo pirmuoju krepšininku „Pacers“ klubo istorijoje, kuriam pastarąjį pasiekimą pavyko įgyvendinti vos per tris pirmus akistatos kėlinius.

Fynikso komandoje karjeros rungtynėmis išsiskyrė Mikalas Bridgesas, kuris per 35 minutes pelnė net 34 taškus, pataikydamas 6 tritaškius iš 8.

Tai buvo pirmoji „Suns“ krepšininkų pergalė Indianoje nuo 2016 metų.

„Pacers“: Domantas Sabonis 28, Malcolmas Brogdonas 22 (3/6 tritaškiai, 6 atk. kam., 9 rez. perd.), Justinas Holiday'us 17 (5 atk. kam.), Victoras Oladipo 16 (2/7 tritaškiai, 6 atk. kam.), Mylesas Turneris 15 (10 atk. kam., 4 bl.).

„Suns“: Mikalas Bridgesas 34, Devinas Bookeris 25 (1/5 tritaškiai, 7 rez. perd.), Cameronas Johnsonas 16 (4/10 tritaškiai), Chrisas Paulas 15 (10 rez. perd.),... Dario Šaričius 4 (17 min.).