G.Antetokounmpo kariauna krito nesulaikiusi J.Hardeno ir K.Duranto tandemo (14) FOTOGALERIJA, kiti rezultatai

Sausio 19 d., 07:35
J.Hardenas buvo sunkiai sulaikomas (Scanpix nuotr.)

Nelengvą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Bruklino „Nets“ (9/6) klubas, savo aikštėje 125:123 (28:34, 29:22, 37:33, 31:34) palaužęs Milvokio „Bucks“ (9/5) ekipą.

Viso mačo metu komandos lenktyniavo koja kojon, o didžiausią atotrūkį „Nets“ buvo pasiekę trečiojo kėlinio viduryje, pabėgę 11 taškų skirtumu (87:76). Rungtynių likimas sprendėsi paskutinėse atakose.

Likus žaisti minutę Joe Harrisas tritaškiu persvėrė rezultatą (122:121), tuo pačiu atsakė iš vidutinio nuotolio pataikęs Khrisas Middletonas. Likus pusei minutės Kevinas Durantas svarstyklės dar kartą pakreipė tolimu metimu (125:123). Du lemiami Kh.Middletono tritaškiai skriejo pro šalį ir paliko pergalę Bruklino klubui.

Naujoje ekipoje vėl žibėjo Jamesas Hardenas, per 41 minutę pelnęs 34 taškus (10/15 dvitaškių, 3/10 tritaškių, 5/6 baudų metimų), atkovojęs ir praradęs po 6 kamuolius, atlikęs 12 rezultatyvių perdavimų, blokavęs metimą bei 3 sykius prasižengęs.

„Nets“ pavydėtinai metė tritaškius (15/31, 48 procentų taiklumas), o kovą dėl kamuolių laimėjo 49:41. Pagrindiniu „Bucks“ ginklu tapo fantastiškai retos klaidos – klubas prarado vos 5 kamuolius.

Prie Bruklino ekipos pamažu turėtų prisijungti nuo sausio 7-osios išvykęs Kyrie Irvingas. Ekipos strategas Steve‘as Nashas atskleidė, kad gynėjas artimiausiu metu turėtų prisijungti prie komandos treniruočių.

Giannis Antetokounmpo savo komandą tempė kaip įmanydamas – 40 minučių, 34 taškai (11/20 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 6/8 baudų metimų), 12 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvūs perdavimai, 2 perimti kamuoliai, klaida ir pražanga.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 34 (12 atk. kam., 7 rez. perd.), Khrisas Middletonas 25 (0/5 tritaškių), Jrue Holiday‘us 22 (6 rez. perd.), Brookas Lopezas 15 (7 atk. kam., 2/8 tritaškių), Patas Connaughtonas 9 (6 atk. kam.).

„Nets“: Jamesas Hardenas 34 (6 atk. kam., 12 rez. perd., 3/10 tritaškių), Kevinas Durantas 30 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Joe Harrisas 20 (6 atk. kam., 5/7 tritaškių), Jeffas Greenas 14 (6 atk. kam., 4/5 tritaškių), DeAndre Jordanas 12 (12 atk. kam., 6/6 dvitaškių), Bruce‘as Brownas 8 (6 atk. kam.).