Galingą startą vėjais paleidę „Pistons“ neatsispyrė nuo turnyro lentelės dugno

Sausio 19 d., 08:36
B.Adebayo tapo „Pistons“ skriaudiku (Scanpix nuotr.)

Iš Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lentelės dugno ir toliau nekyla Detroito „Pistons“ (3/10) ekipa, išvykoje 107:113 (36:24, 25:31, 19:33, 27:25) nusileidusi Majamio „Heat“ (5/7) klubui.

Svečiai startavo 28:9, tačiau persvarą iššvaistė itin greitai. Majamio klubas rezultatą išlygino jau antrajame kėlinyje (51:51), o vėliau ir perėmė iniciatyvą.

Detroito ekipa bandė kabintis į rungtynes, kai likus žaisti minutę Jerami Grantas sumažino skirtumą iki trijų taškų (105:108). Goranas Dragičius tada pasižymėjo iš vidutinio nuotolio, o prasidėjusiame baudų metimų konkurse „Heat“ pergalės nepaleido.

Deividas Sirvydis buvo tarp keturių nuo suolo nepakilusių „Pistons“ žaidėjų, kartu su Jahlilu Okaforu, Sabenu Lee ir Rodney McGruderiu.

Netikėtu „Pistons“ ginklu šiame mače tapo veteranas Wayne‘as Ellingtonas. Rotacijoje įsitvirtinęs gynėjas pasirodė starto penkete ir per 28 minutes pelnė 24 taškus (0/1 dvitaškio, 7/11 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo ir prarado po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius prasižengė.

„Heat“ vėl vertėsi be Jimmy Butlerio, Meyerso Leonardo ir Tylerio Herro, o starto penkete pasirodęs K.Z.Okpala greitai nuvylė ir negrįžo į aikštelę sužaidęs vos 4 minutes, bet klubas rado pajėgų pergalei nukalti.

Labiausiai prie to prisidėjo Bamas Adebayo, per 35 minutes pelnęs 28 taškus (9/14 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 10/11 baudų metimų), atkovojęs 11, perėmęs 2 ir praradęs 7 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus, blokavęs metimą bei 5 kartus prasižengęs.

Šimtąsias karjeros rungtynes Majamio klubo snaiperis Duncanas Robinsonas yra pataikęs jau 326 tritaškius. Arčiausiai šio rezultato karjeros starte yra Luka Dončičius, per 100 pirmųjų rungtynių sumetęs 250 tolimų metimų.

„Pistons“: Jerami Grantas 27 (6 rez. perd.), Wayne‘as Ellingtonas 24 (7/11 tritaškių), Derrickas Rose‘as 21, Masonas Plumlee 15 (7 atk. kam.), Joshas Jacksonas 12.

„Heat“: Bamas Adebayo 28 (11 atk. kam., 5 rez. perd., 7 klaidos), Goranas Dragičius 22 (1/5 tritaškių), Duncanas Robinsonas (6/9 tritaškių) ir Kendrickas Nunnas (5 atk. kam.) po 18, Kelly Olynykas 9, Preciousas Achiuwa 8.