Geriausiu mačo žaidėju tapęs L.Birutis pergalės nepasiekė (6)

Gruodžio 4 d., 21:10
L.Birutis buvo sunkiai sulaikomas

Ispanijos pirmenybių lentelės kaimynų dvikovoje nesėkmę patyrė lietuviškoji Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (4/8) ekipa.

Išvykoje 73:86 (21:20, 19:20, 15:25, 18:21) buvo nusileista Andoros „MoraBanc“ (5/7) klubui.

Pralaimėjimo nepaisęs Laurynas Birutis tapo efektyviausiu mačo žaidėju – 29 minutės, 18 taškų (7/9 dvitaškių, 4/5 baudų metimų), 7 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 9 išprovokuotos pražangos, po 3 klaidas ir pražangas bei 28 naudingumo balai.

Tuo tarpu Laurynas Beliauskas dėl traumos nerungtyniavo.

Lietuviui geriausiai talkino 20 taškų surinkęs Kassiusas Robertsonas, 10 pridėjo A Munozas.

Andoros klube krūvis buvo padalintas itin tolygiai – net devyni žaidėjai pelnė 7–13 taškų. Rezultatyviausias buvo 13 taškų surinkęs Amine Noua, po 10 – Mario Nakičius, Conoras Morganas ir Galis Mekelis (5 rez. perd.).

„Ilgoji pertrauka“: „Lietkabelio“ komplektacija, LKL žaidėjas „Žalgiriui“, V.Carterio sveikinimas Žiemeliui ir ar P.Milleris būtų padėjęs žalgiriečiams