Į A.Zuoko pasisakymus sureagavęs „Lietuvos ryto“ klubas: jis klaidina visuomenę ir daro žalą mūsų reputacijai (12)

Spalio 13 d., 18:43
A.Zuokas sulaukė atsako (Fotodiena.lt nuotr.)
A.Zuokas sulaukė atsako (Fotodiena.lt nuotr.)
Šaltinis: BC Rytas

Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas nepraleido pro akis buvusio Vilniaus mero Artūro Zuoko pasisakymų viešojoje erdvėje apie tai, kad Darius Gudelis gauna galimai didesnį atlyginimą, o taip pat į klubą dirbti atsivedė savo žmones.

Dėl to sostinės ekipa išplatino viešą pranešimą ir išdėstė savo nuomonę.

„Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas, reaguodamas į viešoje erdvėje išsakytus savivaldybės tarybos nario Artūro Zuoko pareiškimus, nori pranešti, kad tokie jo teiginiai neatitinka tiesos ir klaidina visuomenę.

Informuojame, kad „Lietuvos ryto“ komandos direktorius Darius Gudelis, uždirba tiek pat, kiek ir anksčiau šias pareigas ėjęs Martynas Purlys – 1930 eurų.

2017-06-21 klubo dalininkų susirinkimo sprendimu, naujai išrinktam direktoriui D.Gudeliui buvo nuspręsta nustatyti tokias pačias darbo sąlygas, kokios buvo nustatytos atsistatydinusiam direktoriui. Atkreipiame dėmesį, kad darbo sutartį su naujai paskirtu direktoriumi D.Gudeliu pasirašė ir dalininkas Antanas Guoga.

REKLAMA

Kaip įrodymą pridedame dalininkų visuotinio susirinkimo protokolo kopiją, kurioje aiškiai matyti D.Gudelio atlyginimas. Ponas A.Zuokas turėjo visas galimybes patikrinti šią informaciją. Todėl apgailestaujame, kad savo teiginiais apie 4000 eurų uždarbį jis klaidina visuomenę ir daro žalą klubo reputacijai.

Atsakydami ir į kitą A. Zuoko komentarą norime pranešti, kad į „Lietuvos ryto“ klubo administraciją iš D.Gudelio kontroliuojamų įmonių neperėjo nei vienas darbuotojas. Taip pat norime pabrėžti, kad nors krepšinio aikštėje „Lietuvos ryto“ komanda dar negali pasigirti skambiomis pergalėmis, tačiau visa organizacija jau pasiekė nemažai laimėjimų.

Šiuo metu „Lietuvos ryto“ rungtynės yra lankomiausios Lietuvos krepšinio lygos čempionate. Klubas atsikratė nemažos dalies skolų. Toliau sėkmingai diegiama jaunų talentų auginimo programa. Džiaugiamės, kad į areną savo miesto komandos palaikyti sugrįžo Vilniaus miesto krepšinio veteranai. Labiausiai nusipelniusiems sostinės krepšinio žmonėms ir toliau bus rengiamos išskirtinės pagerbimo ceremonijos.

Apie pasiektus klubo valdymo rezultatus išsamiai pranešime kitos savaitės pradžioje“, – rašoma klubo pranešime.

„Bružas ir Pulkovskis“: NBA naujokų biržos įdomiausi žaidėjai, geriausi laisvieji agentai, lietuvių likimas ir klubų ėjimų galimybės


12 komentarai
Naujausi komentarai (12)
Geriausiai ivertinti (12)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti