Iš „Ryto“ pasitraukusi A.Ginelevičienė: apie nejaustą palaikymą, „B Tribūnos“ įtaką, neskelbtas pareigas ir L.Kleizos siekį būti žvaigžde (64) pirma „MISsMATCH“ laidos dalis

Kovo 10 d., 09:00
A.Ginelevičienė paliko „Ryto“ klubą
A.Ginelevičienė paliko „Ryto“ klubą
Gabrielė Miknevičiūtė

Naujoje „MISsMATCH“ dalyje – praėjusią savaitę skandalingai iš Vilniaus „Ryto“ pasitraukusi komercijos direktorė Audra Ginelevičienė.

Pirmoje pokalbio dalyje ji pasakojo apie netikėtą visuomenės reakciją į jos dalyvavimą Kauno „Žalgirio“ verslo klubo renginyje ir „B Tribūnos“ įtaką „Ryto“ vadovybės sprendimams.

„Gal pasimokiau, kad jei dirbi organizacijoje, turi kažką maskuotis, slėptis. Bet niekada tokia slapukė nebūsiu. Gal reakcijos ir nesitikėjau, bet labai gerai suprantu, kas yra sirgaliai, kas yra jų įgeidžiai, norai, pozicija – visą gyvenimą Vilniaus sirgaliai turėjo išskirtinę poziciją krepšinyje.

Manau, kad „B Tribūna“ akylai kišasi į kiekvieną sprendimą“, – sakė A.Ginelevičienė.

REKLAMA

Prisiminusi, kaip sėdo pokalbiui su „Ryto“ direktoriumi Rolandu Jaručiu, ji teigė, kad nematė prasmės atsiprašyti visuomenės, pasiaiškinti ir likti klube dirbti toliau.

„Nuoširdžiai pasikalbėjome ir pasakiau, kad komfortas darbe yra siekiamybė numeris vienas. Tikrai nematau reikalo žemintis ir dirbti darbą, kur neturiu palaikymo, nes sirgaliai gali kiekvieną savaitę priiminėti sprendimus ir mes negalime būti marionetės“, – kalbėjo ji.

A.Ginelevičienė nėra vienintelis žmogus, pastaruoju metu palikęs „Ryto“ komandą – tokiu prieš tai tapo ir Linas Kleiza. Kalbėdama apie pastarąjį Audra teigė, jog galbūt buvęs krepšininkas nerado kaip pateisinti savo ambicijas sostinėje.

„Labai gerai suprantu Liną, kuris kaip krepšininkas buvo garbinimas ne tik Lietuvoje, jis buvo žvaigždė. Gal atėjus Jaručiui ir man, jam tapo sunkiau, gal jis norėjo jausti žvaigždiškumo daugiau“, – kalbėjo ji.

Pirmoje „MISsMATCH“ dalyje:

02:35 – apie reakciją į jos dalyvavimą „Žalgirio“ renginyje

06:00 – apie „B Tribūnos“ įtaką „Ryto“ ekipos vadovams

07:10 – apie Rolando Jaručio reakciją į šurmulį ir nenorą likti organizacijoje, kurioje nejaučia pasitikėjimo

REKLAMA

09:00 – apie pusmetį, praleistą „Ryte“

11:25 – apie R.Jaručio įspėjimą, kad „Ryte“ dirbti bus sunku

18:00 – apie organizacijos tobulinimą ir aplinkos neapykantą „Rytui“

21:50 – apie darbus, kuriuos spėjo ir nespėjo nuveikti sostinėje

26:00 – apie priežastis, kodėl jos užimamos komercijos direktorės pareigos nebuvo pristatytos viešai

28:14 – apie L.Kleizos viešintas žinutes ir sutapusį dviejų žmonių pasitraukimą iš vadovybės panašiu metu  

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos


64 komentarai
Naujausi komentarai (64)
Geriausiai ivertinti (64)
PRO komentarai (18)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti