Įspūdinga įpykusio Ž.Urbono tirada: greičiausiai teisėjas tuo metu jau galvojo, kaip atsidarys šalto alaus (59)

Kovo 27 d., 20:42
Urbonas (BNS nuotr.)
Urbonas (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Utenos „Juventus“ komanda apmaudžiai pralaimėjo Vilniuje ir pateikė protestą Lietuvos krepšinio lygai („Betsafe-LKL“). Žydrūnas Urbonas po rungtynių neslėpė emocijų ir rėžė įspūdingą kalbą spaudos konferencijoje.

„Papasakosiu tokią istoriją. Daug laiko gyvenau Panevėžyje, ten lankiau sporto mokyklą ir kartą po rungtynių radau išplėštą savo butą. Ten nebuvo nieko stebuklingo, bet iki dabar tą jausmą atsimenu. Nieko daug nepraradau, vaizdo grotuvą, bet baisiausia jausmas, kad esi apvogtas. Dabar jaučiuosi lygiai taip pat – apvogtas.

Sunku. Nelengva po tokių rungtynių, kai grįžti iš minus 19, duodi į subines savo zviozdoms. Pradedame eiti keliais, parodome charakterį, kaip galime žaisti, kaip mušame, ką darome. Čia įsirėžė į žmogų – aš nežinau, teisėjai buvo šalia, kaip nesušvilpti. Čia yra baimė. Žmonės negali dirbti tokiame lygyje.

REKLAMA

Klaidas gali daryti visi, bet tokių klaidų daryti negalima“, – kalbėjo Ž.Urbonas.

– Gal teisėjai nematė?

– (Juokiasi) Taip, greičiausiai nepamatė. Greičiausiai tuo metu jis galvojo, kaip atsidarys šalto alaus po rungtynių. Aš apakęs. Niekada netikėjau, kad atsidursiu tokioje situacijoje. Suprantu jų darbą, buvo šiandien nesąmonių. Perima Bryantas kamuolį, duoda nesportinę pražangą... Tiek tragedijų prišvilpė vienas vaikis. Mums už nieką gale sušvilpė dvi pražangas, „Rytas“ 4 taškus metė baudomis. Čia įvažiuoja į žmogų... Sunku atsigauti. Sunku kalbėti apie krepšinį, kai jaučiuosi apvogtas.

– Rašėte protestą?

– Žinoma, tegul sprendžia, tegul žiūri. Negalima šitaip. Aš nešu atsakomybę prieš savo rėmėjus, mes surenkame mažą biudžetą, surenkame už tuos mažus pinigėlius gerą šaiką. Žygis mirdamas dirbo. Ir kažkas iš mūsų pasityčioja su neatsakingu sprendimu ir baime? Jei bijai, eik į džentelmenų klubą. Žmonės klysta, bet kam nuo to geriau. Jūs įsivaizduojate, kas jei šitos pergalės mums trūks sezono gale? Čia būtų trys baudos. 100 procentinės trys baudos. Bet mes nepritrūksime, nieko nepritrūksime, nes vyrai esame.

REKLAMA

Dėl to ir kamuolio nepaėmėme... Pervargę buvome. Būtume paėmę, viskas, bet nepaėmėme, Dovis įmetė. Gera už tą vaiką, išauginome, veda jis „Rytą“ į žaidimą.

REKLAMA

– Ko tikitės iš protesto?

– Norime peržaisti paskutinį epizodą. Bryantas gauna kamuolį, iššoka, jį nutrenkia garvežys, o tada teisėjai iš naujo skiria sprendimą. Tegul susirenka visi, kurie dirba tą darbą, ir pasako, buvo pražanga ar ne. Žinau, kad ką tie protestai pakeis... Tuos vargšus žmones nubaus, neleis dirbti, bet pergalės negrąžins. 

– Pradžioje stipriai atsilikote, kodėl?

– Mes gi galime sau leisti rinktis komandas, esame „Juventus“. Pradžioje sezono, kai startavome, visi sakė: Urbonai, kokius čia grybus susirinkai, sunkūs, lėti, Gecevičius nepasigina. O dabar sako, kad „Juventus“ kokia didi komanda. Mes tai žaidimu galime padaryti. Atvyko chebrytė su karūnomis, sudaužėme „Rytą“ Utenoje, su Goudelocku, Ndouru ir Boatrightu.

Bet sakau: kas man tą širdį pakeis, kai reikės senatvėje persodinti. Taip už ausų ir ištempi, bet kažkas gale nusprendžia rungtynes. Sako: ne, mes jums neduosime, varykite namo. Nesinori nieko kaltinti, neminėsiu pavardės, bet toks yra jausmas. Kartais gali pralaimėti vyrišką kovą, gauti iš kairės ir galvoti, kad kitąkart būsi gudresnis, bet šiandien to nebuvo.

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai


Gairės: juventus, urbonas
59 komentarai
Naujausi komentarai (59)
Geriausiai ivertinti (59)
PRO komentarai (6)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti