K.Maksvytis: apie „biznierius“ krepšininkus, išaugusį dėmesį, greičiau persipildančią kantrybės taurę ir mačą miego laiku (7) pirma „MISsMATCH“ dalis

Sausio 13 d., 08:15
Maksvytis („Facebook“ nuotr.)
Maksvytis („Facebook“ nuotr.)
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – pirmoji „MISsMATCH“ dalis su Permės „Parma“ ir Lietuvos rinktinės treneriu Kaziu Maksvyčiu.

Joje treneris šnekėjo apie trečius metus toje pačioje komandoje ir Rusijoje nesikeičiančius dalykus. 

„Paprastas pavyzdys: tą patį žaidėją „Neptūnui“ siūlė už 5 tūkstančius, o mums už 10. O tai žmogus, nepasiekęs statistinių aukštumų, vidutiniškas. Gal ne visada yra dvigubai, bet pusantro karto permokėti reikia mažiausiai“, – lygino treneris.

K.Maksvytis minėjo, kad pasitaiko žaidėjų, kurie krepšinis – labiau verslas nei meilė. Tiesa, tarp lietuvių tokių pasitaiko mažiau. 

REKLAMA

„Esu tokius žmones kažkada pavadinęs biznieriais – jie daugiau užsiima bizniu, o ne krepšiniu. Dažniausiai tokie žmonės nenaudoja papildomos energijos treniruotėse, jų tikslas – pasiimti pinigus. Jiems nelabai įdomi komandos sėkmė, pasirašo sutartį, treniruojasi, bet treniruočių kokybė nebūna geriausia, gali nukentėti ir santykiai su komandos draugais. Žmogų su tokiu požiūriu labai sunku pakeisti“, – sakė treneris. 

Jis pasakojo apie FIBA Europos taurės turnyro prasmę ir sudėtingiausią sezono mačą, kuomet iš Permės teko keliauti net iki Portugalijos, kur „Parma“ susitiko su Lisabonos „Benfica“.

„Žaidėme mačą su CSKA ir jau 5 ryto turėjome išskristi į Maskvą, nes skrydžių yra mažai. Teko laukti antro skrydžio ir pasiimti viešbutį. Skrydis truko 5,5 valandos, tad Lisabonoje buvome vėlai vakare. Kitą dieną jau laukė rungtynės, kurios vietos laiku – 20 valandą, o Permės laiku – 2 valandą nakties. Prie viso to komanda pradėjo rungtynes prastai ir antrame kėlinyje buvo išvytas vyr. treneris. Pralaimėjome tas rungtynes be jokių variantų“, – šypsojosi K.Maksvytis. 

Treneris pastebi – po kelerių metų Permėje, virsmo rinktinės strategu ir sėkmingo sezono jam tenka didesnis dėmesys. Tai – ne visada pozityvu, tačiau K.Maksvytis šypsojosi pasakodamas apie tai, kai tai yra davę vaisių, dirbant Lietuvoje. 

REKLAMA

„Klaipėdoje po gerų Eurolygos rungtynių teko praeiti techninę apžiūrą – praleido be eilės ir pernelyg nesikabinėjo. Gal galima sakyti, kad kartais tai padeda“, – juokėsi jis. 

Antroje dalyje treneris pasakojo apie rinktinę, iš treniruočių išvarytus auklėtinius, atsiskleidusį Giedrių Žibėną, ryšį su kolegomis ir frazę apie krepšinio paraštes. 

Pirmoje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 gyvenimo vieta Permėje

02:00 COVID-19 protokolas Rusijoje

06:30 treti metai „Parma“ klube – kas naujo?

09:20 kai Rusijoje reikia mokėti dvigubai daugiau nei Lietuvoje

17:10 FIBA Europos taurės turnyro prasmė

19:30 išskirtinė išvyka į Lisaboną

22:30 išvarymai iš rungtynių ir emocijų valdymas

27:30 gera „Parma“ atkarpa ir trijų pratęsimų drama

31:30 padidėjęs dėmesys  

„Ilgoji pertrauka“: „Lietkabelio“ komplektacija, LKL žaidėjas „Žalgiriui“, V.Carterio sveikinimas Žiemeliui ir ar P.Milleris būtų padėjęs žalgiriečiams


Gairės: maksvytis, parma
7 komentarai
Naujausi komentarai (7)
Geriausiai ivertinti (7)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys