K.Maksvytis pristatė asistentus Lietuvos rinktinėje (55) A.Juškevičius – dar galvoja

Spalio 5 d., 14:07
K.Kemzūra darbuosis rinktinės trenerių štabe
K.Kemzūra darbuosis rinktinės trenerių štabe
Šaltinis: Krepsinis.net

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis pristatė savo trenerių štabą, kuris jam talkins artimiausiame olimpiniame cikle.

Nacionalinės komandos vairininkui talkins Vilniaus „Ryto“ vyr. treneris Giedrius Žibėnas, šiuo metu darbo neturintis Kęstutis Kemzūra ir Tomas Rinkevičius, dirbantis Sibiu „CSU Sibiu“ sporto koordinatoriaus pareigose.

K.Kemzūra pasiliko teise perimti komandos vairą, jeigu toks pasiūlymas ateis. Tada jau naujasis klubas spręs, ar išleisti jį dirbti į rinktinę.

Rinktinės vadovu paskirtas Valdemaras Chomičius.

„Pavyko planas A ir nereikėjo imtis B arba C. Pirmasis asistentas yra Kemzūra, kurio pristatinėti tikrai nereikia – pats dirbo rinktinės vyr. treneriu, tad žino šį darbą. Tai bus pirmas žmogus, kurio klausiu patarimo. Žibėną pažįstu nuo tų laikų, kai jis dirbo vaikų krepšinio treneriu Tornado mokykloje. Kelias panašus kaip ir mano ir džiaugiuosi, kad jis užsikabino. Skautas bus mano bendramintis Rinkevičius, kurį tikrai gerai pažįstame ir man bus lengviau, kai daugiau žinos mano sistemą. Fizinio rengimo treneris bus Deividas Rinkevičius, su kuriuo dirbau ne tik Permėje, bet ir jaunimo rinktinėse. „Langams“ štabas bus toks, o vasarą jį tikrai papildysime ir sustiprinsime“, – sakė K.Maksvytis.

REKLAMA

„Man labai gerai, kad štabe bus skirtingos nuomonės ir skirtingi požiūriai. Galėsime diskutuoti ir aš išklausysiu visus pasiūlymus, bet galutinis sprendimas bus mano“, – teigė strategas.

„Kalbėjau su Adu Juškevičiumi, bet dar laukia antra pokalbio dalis, kadangi jis dar galvoja, ar sugrįžti rungtyniauti rinktinėje“, – atskleidė specialistas.

LKF prezidentas Vydas Gedvilas atskleidė, kad kitą savaitę susitiks su Ispanijos ambasadoriumi ir bandys suderinti šios šalies rinktinės viešnagę mūsų šalyje, jog būtų sužaistos draugiškos rungtynės, taip paminint Lietuvos krepšinio 100-metį.

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai


Gairės: maksvytis
55 komentarai
Naujausi komentarai (55)
Geriausiai ivertinti (55)
PRO komentarai (4)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti