Kandidatavimą į rinktinės trenerio postą komentavęs A.Sireika: čia ne tik karšta kėdė, o lipimas ant dar neužkurto laužo (35)

Lapkričio 6 d., 17:27
A.Sireika komentavo naujienas (BNS nuotr.)
A.Sireika komentavo naujienas (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Netrukus paaiškės, kas taps naujuoju Lietuvos rinktinės treneriu, o prieš tai tarp kandidatų nuskambėjo Antano Sireikos pavardė. Jį deleguoti rinkimams žada trenerių asociacija.

Pats „Šiaulių“ strategas, ir praeityje dirbęs rinktinėje, pakomentavo naujienas ir argumentą, kodėl neprieštaravo savo kandidatūros kėlimui.

„Dirbu treneriu 41 metus ir kvietimas į rinktinę yra kaip paskatinimas, pagyrimas. Malonu, kad nepamiršo manęs, bet noriu pasakyti, kad čia tik federacijos pasiūlymas, Vydui Gedvilui pasakiau: gerai, siūlykite, bet čia nei sutikimas, nei oficialus pasiūlymai. Tai – vienas balsas iš LKF valdybos. Ir tiek. Gal per anksti mane kalbinate kaip rinktinės trenerį.

Kai dabar tokia situacija, pats supranti, kad Eurolygos treneriai dirbti negali. Dabar paskirti užsienietį ar kažką iš asistentų, aš nieko prieš, gal jiems ir bus pasiūlyta. Bet ar Šiaulių, ar Lietuvos krepšinis – tai yra mano gyvenimas. Negaliu būti abejingas, sakyti: man neįdomu, kaip žais rinktinė.

REKLAMA

Suprantu, kad čia ne tik karšta kėdė, o lipimas ant dar neužkurto laužo. Aš daug ką matęs, mano oda tik sustorėjo, turiu daugiau ramybės ir negalvoju, kas bus, jei bus. Kiekviename darbe gali būti pakilime ir greitai sudegti.

Niekada nesiremiu ir nesakau, kad turiu daug patirties. Patirtis yra man po kojomis, bet ji nėra dabartinio darbo esmė. Aš suprantu, kad kiekvieną dieną turi dirbti kitaip nei vakar. Kad tu buvai geras, neturi įtakos. Tu turi žaisti šiuolaikišką krepšinį, kaskart ieškai naujovių, man kartais kolegos sako: treneri, duodate tokių dalykų, kurių niekas nematė.

Man suteikia džiaugsmą, kad galiu savo profesijoje kurti, kažką daryti. Kaip bus, ar tai duos rezultatus, bus matyti. Praeitimi negyvenu ir visus to mokau. Senesnis amžius ar ne senesnis, svarbu, kad mintys būtų šiuolaikiškos“, – sakė jis. 

„Bružas ir Pulkovskis“: NBA naujokų biržos įdomiausi žaidėjai, geriausi laisvieji agentai, lietuvių likimas ir klubų ėjimų galimybės


35 komentarai
Naujausi komentarai (35)
Geriausiai ivertinti (35)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Eurolyga