Kėdainiuose - naktis su krepšinio kamuoliu

liepos 12 d., 17:00
Kėdainius drebins naktinis krepšinis (Giedrės Minelgaitės nuotr.)
Kėdainius drebins naktinis krepšinis (Giedrės Minelgaitės nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Praėjusiais metais Kėdainiuose su trenksmu startavęs gatvės krepšinio turnyras „Krepšinio naktis“ į J. Radvilos studijų cento sporto aikštyną sugrįžta ir šiemet. Naktinis krepšinis Kėdainių mieste ir vėl karaliaus liepos 21 d. nuo 20 val.

Praėjusią vasarą Kėdainiuose buvo rengiamas naktinis krepšinio turnyras „Krepšinio Naktis ‘16“, kuriame dalyvavo 42 komandos iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Alytaus, Šiaulių, Kėdainių ir kitų miestų. Turnyre varžėsi daugiau nei 200 krepšinio mėgėjų.

Kiekvienas „Krepšinio naktis ‘17“ dalyvis gaus originalius turnyro marškinėlius, o nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanoti ne tik medaliais ir taurėmis, bet ir rėmėjų įsteigtais prizais. Taip pat naktinio krepšinio turnyro metu ne tik žaidėjai, bet ir renginio žiūrovai galės varžytis įvairiuose konkursuose.

REKLAMA

Krepšinio turnyre 3 prieš 3 „Krepšinio naktis 2017“ bus varžomasi trijose grupėse: 2000 m. gimimo ir jaunesnių, 1999 m. gimimo ir vyresnių bei, žinoma, merginų grupėje.

Registracija į naktinį krepšinio išbandymą tęsis iki liepos 15 d. Registruotis galima el. paštu: [email protected]

Daugiau informacijos „Facebook“ paskyroje: Krepšinio naktis

Naktinis krepšinis Naktinis krepšinis

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti