„Kibirkšties“ krepšininkės Kėdainiuose skatino jaunas mergaites žaisti krepšinį

Sausio 29 d., 11:57
„Kibirkšties“ merginos skatino mergaites žaisti krepšinį
„Kibirkšties“ merginos skatino mergaites žaisti krepšinį
Šaltinis: Kibirkštis

Vilniaus „Kibirkšties“ komanda laiką tarp treniruočių ir rungtynių skiria ne tik poilsiui, tačiau ir bendravimui su jaunosiomis krepšininkėmis.

Prieš kelis metus įkurta „Kibirkšties“ dublerių komanda, kurią sudaro perspektyviausios Vilniaus krepšinio mokyklos mergaitės, buvo darbo su jaunimu pradžia. Sostinės ekipos žaidėjos ir treneriai lankėsi ir vedė treniruotes Vilniaus krepšinio mokyklos ir Sostinės krepšinio mokyklos auklėtiniams. O dabar „Kibirkšties“ komanda aplankys ir miestų, iš kurių kilusios Vilniaus klubo žaidėjos, jaunąsias krepšininkes.

„Norime populiarinti mergaičių krepšinį, skatinti jaunas mergaites sportuoti, tobulėti“, – pasakojo „Kibirkšties“ komandos vadovas Dainius Virbickas. – Toliau tęsiame „Kibirkšties“ komandos tikslus prisidėti prie jaunimo ugdymo, jau net kelios mergaitės, kurios karjerą pradėjo mūsų dublerių komandoje, papildė pagrindinę komandą. Norime, kad ir mažų miestų mergaitės žinotų, kad sunkus darbas gali atverti duris į profesionalų krepšinį“.

REKLAMA

Pirma „Kibirkšties“ komandos stotele tapo Kėdainiai. Iš šio miesto yra kilusios dvi žaidėjos – Laurita Jurčiūtė ir Agnė Bobinaitė. Jos kartu su likusiomis komandos draugėmis aplankė trenerės Gerdos Čečkauskienės Kėdainių sporto mokyklos mergaites.

„Buvo labai smagu sugrįžti, vėl padirbėti su savo jaunystės trenere, prisiminėme vaikystę“, – su šypsena pasakojo A.Bobinaitė. – Sekėsi viskas tikrai gerai, laikas labai greit prabėgo, mergaičių veiduose nedingo šypsenos, visos tryško dideliu noru“.

„Kibirkšties“ krepšininkės ir Kėdainių SM mergaitės surengė bendrą treniruotę, kurios metu mokėsi įvairius pratimus, atliko užduotis ir žaidė žaidimus.

„Parodėme pratimus, kuriuos mergaitės gali daryti prieš ir po treniruočių papildomai“, – vardino A.Bobinaitė. – Kalbėjome apie perdavimus, kamuolio varymą, aukštesnės mergaitės išmėgino ir vidurio puolėjų judesius. Treniruotę baigėme žaidimu mišriomis komandomis ir geromis nuotaikomis“.

Galiausiai, „Kibirkšties“ ir Kėdainių sporto mokyklos atstovės dar kartą ant parketo žengė per „Betsafe Lietuvos krepšinio lygos“ rungtynių Kėdainių „Nevėžis“ ir Šiaulių „Šiauliai“ pertrauką. Čia buvo sužaistos improvizuotos krepšinio rungtynės keturi prieš keturis.

REKLAMA

„Manau, kad tokios dienos tikrai reikalingos, ypač mažesniuose miesteliuose, kurie neturi savo moterų krepšinio komandos. Jaunosios krepšininkės neturi daug galimybių stebėti moterų krepšinio rungtynių ar pabendrauti su žaidėjomis. Tai bus joms stimulas tobulėti“, – sakė iš Kėdainių kilusi A.Bobinaitė.

„Ypatingai dėkojame Kėdainių sporto mokyklos trenerei G.Čečkauskienei, kuri jaunosioms krepšininkėms atiduoda visą save“, – sakė D.Virbickas.

Jau kita „Kibirkšties“ kelionė bus į Skuodą, iš kur yra kilusi puolėja Laura Juškaitė.

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja