„Kings“ gynėjas surengė geriausią karjeros pasirodymą, Z.Williamsonas taip pat žibėjo (8)

Sausio 18 d., 08:24
D.Foxas pelnė net 43 taškus (Scanpix nuotr.)

Nesėkmingą ruožą praeityje paliko Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Naujojo Orleano „Pelicans“ (5/7) klubas.

„Pelikanai“ svečiuose 128:123 (34:25, 33:33, 30:36, 31:29) palaužė Sakramento „Kings“ (5/9) komandą, kuri pralaimėjo ketvirtą kartą per pastarąsias penkerias rungtynes.

Mačo pabaigoje šeimininkai turėjo šansą išlyginti rezultatą, tačiau to nepadarė, o prie baudos metimų linijos stojęs Stevenas Adamsas neklydo ir gerokai apsunkino oponentų šansus pakovoti dėl pergalės.

Netrukus į rezultatyvias varžovų atakas baudos metimais atsakė tiek J.J.Redickas, tiek Nickeilas Alexanderis-Walkeris, nubraukdami visas karjeros rungtynes sužaidusio De'Aarono Foxo pastangas.

Gynėjas šiame mače per 39 minutes pelnė net 43 taškus bei atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

Nesulaikomas buvo ir Zionas Williamsonas, kuris ant parketo praleido 35 minutes, įmetė 31 tašką bei sugriebė 6 kamuolius.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 43 (3/9 tritaškiai), Marvinas Bagley 26 (2/6 tritaškiai, 10 atk. kam.), Buddy Hieldas 18 (5/11 tritaškiai), Richaunas Holmesas 16 (7 atk. kam.).

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 31 (13/15 dvitaškiai, 6 atk. kam.), Brandonas Ingramas 22 (3/7 tritaškiai), Ericas Bledsoe 21 (3/4 tritaškiai, 6 atk. kam.), J.J.Redickas 14 (3/5 tritaškiai), Stevenas Adamsas 12 (15 atk. kam.), Jaxsonas Hayesas 11 (6 atk. kam.).