Krepsinis.net Europos čempionato spėlionė baigta – paaiškėjo visų prizų laimėtojai (2)

Rugsėjo 19 d., 09:55
(FIBA nuotr.)
(FIBA nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Savaitgalį baigėsi didžiausia metų krepšinio šventė – Europos čempionatas, o kartu su juo ir Krepsinis.net Europos čempionato spėlionė.

Jau anksčiau skelbėme grupių etapo nugalėtojus, o dabar laikas atėjo atkrintamosioms, kur taip pat prizus išsidalijo 10 spėlionės dalyvių.

Pirmąsias penkias vietas finaliniame etape užėmę žaidėjai atsiims multimedijos grotuvus XIAOMI TV Stick 4K EU. Tai – nidal (87), Tutanhamon (86), Juozas51 (85), AisteAgne (85) ir Algis0604 (83).

5–10 vietas pasidaliję dalyviai gaus oro kompresorius XIAOMI Mi Portable Electric Air Compressor 1S. Tai – Majus7 (79), Aurimas777 (77), ana_2 (74), darjub (73) ir timas29 (73).

REKLAMA

Beje, 73 balus surinko ir daugiau dalyvių, bet dalijant prizus prioritetas rikiuotėje atitenka tiems, kas pateikė daugiau absoliučiai tikslių rezultatų spėjimų.

Taip pat pranešame apie didįjį Krepsinis.net Europos čempionato spėlionės prizą ir jo nugalėtoją. Viso čempionato metu tiksliausiai rezultatus spėjo ir viso 336 balus surinko dalyvis eta – jis atsiims super prizą – Mi TV P1 43“ XIAOMI televizorių.

Dėl prizų atsiėmimo Krepsinis.net su jumis netrukus susisieks profilyje nurodytu el. paštu.

Dėkojame visiems skaitytojams, aktyviai dalyvavusiems spėlionėje!


Gairės: spėlionė
2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti