L.Jameso vedami „Lakers“ vėl neturėjo problemų prieš J.Hardeną nuvylusią Hjustono ekipą (6)

Sausio 13 d., 07:39
L.Jamesas šventė pergalę (Scanpix nuotr.)

Be problemų Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir toliau žygiuoja Los Andželo „Lakers“ (9/3) ekipa, išvykoje antrą kartą paeiliui 117:100 (35:14, 36:34, 26:23, 20:29) palaužusi Hjustono „Rockets“ (3/6).

Kaip ir pirmajame susitikime, „Lakers“ reikalus vėl sutvarkė dar iki ilgosios pertraukos. Jau pirmasis kėlinys buvo laimėtas 35:14, o vėliau tiesiog išlaikytas saugus atstumas nuo varžovų.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo LeBronas Jamesas, per 29 minutes pelnęs 26 taškus (6/11 dvitaškių, 4/9 tritaškių, 2/4 baudų metimų), atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus, blokavęs metimą bei 5 kartus suklydęs.

„Lakers“ tiesiog dominavo po krepšiais, kovą dėl kamuolių laimėdami 55:42 bei blokuodami net 12 metimų. „Rockets“ taip pat turėjo daug vargo rinkdami taškus arti krepšio bei „iš žaidimo“ atakavo vos 39 procentų taiklumu (38/97).

Didelio užsidegimo vėl neparodė Jamesas Hardenas. Mainų laukiantis gynėjas per 31 minutę pelnė 16 taškų (4/10 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 5/5 baudų metimų), atkovojęs 7, perėmęs vieną ir praradęs 3 kamuolius, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius prasižengęs.

„Tiesiog nesame pakankamai geri. Myliu šį miestą. Padariau viską, ką galiu, bet situacija yra neįtikėtina. Nemanau, kad tai gali būti pataisoma“, – savo požiūrį pademonstravo gynėjas.

Pirmajame susitikime susistumdę Markieffas Morrisas ir DeMarcusas Cousinsas sulaukė lygos baudų. „Lakers“ puolėjas turės sumokėti 35 tūkstančius Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) dolerių, „Rockets“ aukštaūgis atsipirko 10 tūkstančių JAV dolerių.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 26 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Anthony Davisas 19 (10 atk. kam., 5 blokai), Dennisas Schroderis, Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as (4/5 tritaškių) ir Montrezlas Harrellas po 14, Kyle‘as Kuzma 11 (11 atk. kam.).

„Rockets“: Christianas Woodas 18 (8 atk. kam.), Jamesas Hardenas 16 (7 atk. kam., 6 rez. perd., 1/6 tritaškių), DeMarcusas Cousinsas (10 atk. kam.) ir Ericas Gordonas po 13, Benas McLemore‘as 11, Johnas Wallas 10 (5 rez. perd.).