L.Kleiza: nėra vėluojančių atlyginimų – pasirodo daug netikslios informacijos, visos atakos nukreiptos prieš „Rytą“ (35)

Gegužės 23 d., 12:38
L.Kleiza kalbėjo apie klubo reikalus (BNS nuotr.)
L.Kleiza kalbėjo apie klubo reikalus (BNS nuotr.)
Šaltinis: Lrytas

„Dabar ieškome naujo prezidento. Yra numatyti keli kandidatai, kažkuriuo metu viskas paaiškės“, – po oficialaus Antano Guogos pasitraukimo lrytas.lt pasakojo Vilniaus „Ryto“ klubo sporto direktorius Linas Kleiza.

Trečiadienį vykusiame sostinės komandos dalininkų susitikime buvo vienbalsiai patenkintas A.Guogos atsistatydinimo iš klubo prezidento pareigų prašymas. Pastarasis iš savo posto „Ryto“ komandoje nutarė trauktis po skandalingo viešo pasirodymo Kauno „Žalgirio“ komandos Eurolygos rungtynėse su šio klubo atributika.

– Klubas ketvirtadienį pranešė apie sumažėjusias skolas nuo 3,2 iki 0,87 mln. eurų, bet pastaruoju metu netilo kalbų apie vėluojančius atlyginimus. Kokia yra „Ryto“ finansinė situacija?

– Buvo labai daug visokių gandų pasklidę, tačiau norėčiau, kad tos kalbos būtų paremtos faktais ir rašoma, kas iš tikrųjų vyksta klube. Deja, bet nėra vėluojančių atlyginimų. Viešoje erdvėje pasirodo daug netikslios informacijos, kuri yra stipriai aptarinėjama žiniasklaidoje. Visos tos atakos yra nukreiptos prieš „Ryto“ klubą. O dabar, kaip matėte, tai nei vienas žaidėjas nepaliko komandos, jiems algos nevėluoja.

REKLAMA

– Minėjote atakas prieš klubą. Gal būtų galima plačiau apie tai papasakoti?

– Mes dabar visi esame susikoncentravę į LKL atkrintamąsias, o plačiau viską galėsime pakomentuoti po sezono, kai bus viskas pasibaigę. Tada daugiau pristatysime visokių dalykų, klubo viziją, taip pat, kaip buvo nušviesta daug neteisingų faktų apie mus. Dabar norime, kad žaidėjai kalbėtų aikštėje, o ne kitur būtų aiškinamasi.

Rokas Suslavičius, lrytas.lt

„Bružas ir Pulkovskis“: NBA naujokų biržos įdomiausi žaidėjai, geriausi laisvieji agentai, lietuvių likimas ir klubų ėjimų galimybės


Gairės: guoga, kleiza, rytas
35 komentarai
Naujausi komentarai (35)
Geriausiai ivertinti (35)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Palaikyk savo komandą