Lyderio netekę „Bulls“ vis tiek palaužė N.Jokičiaus kariauną

Gruodžio 7 d., 07:12
Z.LaVine'as tempė į priekį „bulius“ (Scanpix nuotr.)

Sėkmingą žygį Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pratęsė Artūro Karnišovo ekipa.

Čikagos „Bulls“ (17/8) savo arenoje 109:97 (18:27, 28:22, 31:22, 32:26) palaužė Denverio „Nuggets“ (11/12) klubą.

Šeimininkai rungtynes pasitiko be DeMaro DeRozano, kuris dėl teigiamo koronaviruso testo atsidūrė sveikatos protokole, šalia Coby White‘o ir Javonte Greeno. Nukraujavę „Bulls“ užtruko styguodami savo žaidimą ir mačo starte atsiliko 15:25.

Vėliau tarp komandų vyko lygi kova, o ketvirtasis kėlinys jau priklausė „buliams“, kurie atsiplėšė 102:85 ir atgal nebesižvalgė.

Denverio ekipos neišgelbėjo Nikola Jokičiaus trigubas dublis – 36 minutės, 17 taškų (5/12 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 4/6 baudų metimų), 12 atkovotų ir 2 perimti kamuoliai, 15 rezultatyvių perdavimų, 3 klaidos bei 2 pražangos.

Tuo tarpu pagrindiniu pergalės kalviu tapo Zachas LaVine‘as – 39 minutės, 32 taškai (10/14 dvitaškių, 3/9 tritaškių, 3/4 baudų metimų), 3 atkovoti ir perimtas kamuolys, 8 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos bei 3 pražangos.

Šiame susitikime vargiai funkcionavo abiejų komandų rezerviniai žaidėjai. „Nuggets“ suolelis surinko vos 10 taškų, o „Bulls“ atsarginiai juos nežymiai pranoko su 14.

Tuo tarpu iškritusius žaidėjus starto penkete pakeitęs Derrickas Jonesas nenuvylė ir su Lonzo Ballo sukūrė vieną gražesnių sezono epizodų.

„Nuggets“: Willas Bartonas (3/9 tritaškių) ir Monte Mo

rrisas (7 rez. perd.) po 19, Aaronas Gordonas 18 (6 atk. kam.), Nikola Jokičius 17 (12 atk. kam., 15 rez. perd.), Jeffas Greenas 14 (13 atk. kam.).

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 32 (8 rez. perd., 3/9 tritaškių), Lonzo Ballas (10 atk. kam., 4 rez. perd., 4 blokai, 4/8 tritaškių) ir Nikola Vučevičius (10 atk. kam.) po 20, Derrickas Jonesas 12 (9 atk. kam.), Ayo Dosunmu 11 (6 atk. kam., 8 rez. perd.).

Bružo ir Pulkovskio podkastas: Čempionų lygos komandos iš arti. Spausk ir žiūrėk >>