Maksimalios bausmės „Žalgiriui“ reikalavusi Europos žaidėjų sąjunga sukritikavo Eurolygą (14)

Kovo 15 d., 21:33
Macių istorija dar nesibaigė (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Europos žaidėjų sąjunga liko nepatenkinta Kauno „Žalgiriui“ skirta pinigine bausme. Krepšininkų interesus ginanti organizacija sukritikavo Eurolygos sprendimą nubausti lietuvius 25 tūkst. eurų pinigine bauda.

Organizacijos prezidentas ispanas Jose Luisas Llorente tikino, kad tokia bausmė neatitiko to, kas įvyko.

„Tikėjomės, kad sankcijos bus kur kas griežtesnės, kad ateityje tokie gėdingi dalykai nepasikartotų“, – nusivylimo neslėpė J.Llorente.

Krepsinis.net primena, kad po kovo 7 d. rungtynių tarp „Žalgirio“ ir Madrido „Real“ puikiai Lietuvoje žinomi neseniai mūsų šalies pilietybę gavę latviai dvyniai Maciai trenkė Rudy Fernandezui šalia „Žalgirio“ arenos tarnybinio išėjimo.

J.Llorente kaltino Kauno komandą tokiu neatsakingu aplaidumu: „Nenormalu, jog tokie žmonės patenka taip arti žaidėjų.“

Europos žaidėjų sąjunga dar prieš Eurolygai priimant sprendimą kreipėsi į organizaciją prašydama skirti „Žalgiriui“ griežčiausią bausmę – 100 tūkst. eurų nuobaudą.

Beje, broliams Maciams iki gyvos galvos buvo uždrausta patekti į ULEB organizuojamas rungtynes – ne tik „Žalgirio“, bet ir kitų turnyro komandų. Taip pat norima nepraleisti dvynių ir į rinktinių susitikimus.

Tiesa, Maciai pademonstravo, kad Eurolygos apribojimai yra menkaverčiai – jie pateko į Eurolygos mačą Maskvoje tarp vietos CSKA ir „Žalgirio“. 

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos

14 komentarai
Naujausi komentarai (14)
Geriausiai ivertinti (14)
PRO komentarai (9)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Eurolyga