„MG Baltic“ rėmimo sandorį ir sumą paaiškinę „Lietuvos ryto“ dalininkai įgėlė A.Guogai (26)

Spalio 12 d., 16:31
R.Šimašius kreipėsi į A.Guogą (Fotodiena.lt)
R.Šimašius kreipėsi į A.Guogą (Fotodiena.lt)
Edgaras Pulkovskis

Trečiadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas paskelbė, jog pasirašė rėmimo sutartį su koncernu „MG Baltic“.

Kitą dieną vienas iš klubo dalininkų Antanas Guoga pareiškė įtarimus dabartiniam direktoriui Dariui Gudeliui dėl pasirašytos paramos sutarties neva be jo žinios ir liepė pasiaiškinti dėl to sostinės merui Remigijui Šimašiui.

Sostinės savivaldybėje vykusiame dalininkų pasitarime dalyvavo visi, išskyrus šiuo metu Australijoje esantį patį A.Guogą. Tokie europarlamentaro pareiškimai supykdė Vilniaus merą R.Šimašių, kuris įgėlė kolegai.

„Jeigu jis galvoja, kad su rėmimo sutartimi kažkas yra ne taip, galbūt galėtų paaiškinti, kas jam kliūna. Viskas atrodo miglotai ir daugiau primena politinį šou, o ne dalykišką vadovavimą klubui. Taip pat man labai įdomu, kaip ponui Antanui sekasi realizuoti klubui prisiimtus įsipareigojimus. Kol kas jokių žinių, deja, neturiu.

REKLAMA

Antanas žadėjo, kad įsipareigojimai bus vykdomi aukščiausiu lygiu. Manau, kad jis, kaip didžiausias dalininkas, turėtų parodyti, kiek rėmė, kiek skolino ir kaip jam pavyksta vykdyti įsipareigojimus“, – sakė miesto vadovas.

 „Mes dalininkų dauguma išreiškėme paramą Dariui. Jis puikiai valdo klubą ir viskas yra skaidru. Norime, jog jis liktų klube. Jis liks ir dirbs“, – trumpai pasisakė Linas Kleiza.

D.Gudelis paaiškino, kad rėmimo sutartis tarp „Lietuvos ryto“ klubo ir „MG Baltic“ buvo pasirašyta dar šių metų gegužės mėnesį, kai komandą valdė Gedvydas Vainauskas. Paramos sutartis sudaryta dviems sezonams, o suma – 150 tūkstančių eurų. Jie buvo gauti praėjus dviems dienoms nuo sutarties pasirašymo ir panaudoti žaidėjų atlyginimams. A.Guoga apie šį susitarimą žinojo perimdamas klubą.

„Apie sutarties pasirašymą pranešėme tik dabar, nes mums svarbus kiekvienas rėmėjas ir norime jam sukurti pridėtinę vertę. Pagal pasirašytą sutartį, „MG Baltic“ turėjo gauti reklamą ant marškinėlių priekio, bet suprantate, jog tai yra brangiausia reklaminė pozicija. Sugalvojome padaryti iniciatyvą, pagal kurią „MG Baltic“ tapo sostinės klubo legendų pagerbimo partneriais. Dvikovoje su „RetaBet“ buvo pagerbtas Rimas Girskis. Mes deramai radome galimybę pristatyti rėmėją“, – aiškino D.Gudelis.

REKLAMA

D.Gudelis nenorėjo pilti žibalo į ugnį ir apie A.Guogą atsiliepė santūriai: „Antanas yra labai emocingas ir impulsyvus žmogus. Su juo reikia nuolat bendrauti ir palaikyti ryšį. Dabar jis yra išvykęs į Australiją, o mes esame čia, todėl galbūt tas ryšys ir nutrūko.“

„Lietuvos ryto“ dalininkai paprašė A.Guogos leidimo paviešinti sutartį, kurią jis pasirašė perimdamas klubą. Taip būtų atskleisti visi pokerio lošėjo įsipareigojimai klubui.

„Galbūt Antaną paveikė kažkoks emocinis efektas. Galbūt tam įtakos turėjo kiti dalykai. Todėl mes ir prašome Antano leidimo paviešinti sutartį, kurioje rašomi jo finansiniai įsipareigojimai „Lietuvos rytui“. Jeigu jis sutiks, manau, kad išlys ir kitos šios istorijos priežastys“, – mįslingai kalbėjo D.Gudelis.

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos


26 komentarai
Naujausi komentarai (26)
Geriausiai ivertinti (26)
PRO komentarai (6)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Eurolyga