Per tris ketvirčius net 33 taškus pelnęs N.Nedovičius leido „Panathinaikos“ lengviau atsikvėpti

Sausio 13 d., 22:50
N.Nedovičius surinko net 40 naudingumo balų (BNS nuotr.)

Trijų pralaimėjimų seriją Eurolygoje pavyko nutraukti vyr. trenerio poste pokyčius atlikusiai Atėnų „Panathinaikos“ (6/12) komandai.

Graikijos klubas namuose užtikrintai 88:71 (25:21, 20:21, 25:18, 18:11) įveikė Vilerbano ASVEL (5/13) ekipą, kuri suklupo jau ketvirtą kartą iš eilės.

Iki 26-osios minutės akistata klostėsi atkakliai ir svečiai po Guerschono Yabusele dvitaškio atsiliko tik 4 taškais – 53:57.

Vis dėlto netrukus tolimu metimu net 31-ąjį tašką pelnė Nemanja Nedovičius, o vėliau puikią atkarpą sužaidęs Konstantinos Mitoglou inicijavo spurtą, po kurio varžovai šansų atkurti intrigos jau neturėjo.

Dar vieną fantastišką šio sezono mačą N.Nedovičius, kuris po trijų kėlinių savo sąskaitoje turėjo net 33 taškus. Serbas taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir mačą baigė su 40 naudingumo balų.

Šis laimėjimas „Panathinaikos“ krepšininkams leido aplenkti ASVEL ekipą, tačiau nuo pirmojo aštuoneto Graikijos klubą skiria 4 pergalės.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 33 (6/7 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai), Georgios Papagiannis 16 (8/10 dvitaškiai, 8 atk. kam.), Konstantinos Mitoglou 11 (4/4 dvitaškiai, 9 atk. kam.),... Georgios Kalaitzakis 2 (9 min.).

ASVEL: Norrisas Cole'as 15 (1/6 tritaškiai), Davidas Lighty 13, Moustapha Fallas 10 (5/7 dvitaškiai, 9 atk. kam.).