Pergale ne itin džiaugęsis Ž.Urbonas: sezono pradžia, dar ir teisėjai truputį atsipūtę (1) VIDEO interviu

Rugsėjo 25 d., 20:16
Ž.Urbonas neslėpė nerimo ir taisytinų dalykų (FIBA nuotr.)
Ž.Urbonas neslėpė nerimo ir taisytinų dalykų (FIBA nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ nugalėję svečius iš Prienų lieka tarp nesuklupusių Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) komandų.

Vis dėlto uteniškių strategas Žydrūnas Urbonas neslėpė, kad mato daug taisytinų dalykų ir pergalę nesidžiaugė.

„Labai bjauriai startuojam. Neturėjome tų problemų Čempionų lygoje. Aš vis jaučiu, kad ji kabo pakaušyje ir koncentracija nėra gera. Negalime startuoti ir leisti varžovams pabėgti 10–12 taškų, tada turi deginti minutės pertraukėlę pirmajame kėlinyje. Visiškas absurdas. Sėdėsime, kalbėsime, žiūrėsime ir spręsime tokius dalykus, per darbą ir aibę dalykų, kuriuos galima keisti. Šiaip pergalė yra pergalė, bet reikia pasveikinti Prienus. Norėjau sakyti Virgį, taip įprasta, bet ne Prienuose jis, o Jonavoje. Jie davė gerą kovą, buvo geros rungtynės, mes juos tik gale nulaužėme, gal ir antrame, trečiame po truputį. Reikia pripažinti, kad jie pataikė fantastiškų metimų, bet mums laimėti padėjo gynyba. Puolime mes dar aibės dalykų nepadarome ir darome ne taip. Komanda gali rodyti daug geresnį ir brandesnį žaidimą, tiek puolime, tiek gynyboje. Visur“, – teigė strategas.

REKLAMA

– Galėjo lįsti į galvą, kad atvyko jauniausia lygos komanda?

– Maniau, kad Kėdainiai jauniausi, jie turi keletą septyniolikmečių. Čia jau kiti dalykai, man nelabai įdomu, vyriausi ar jauniausi jie. Atėjus į LKL klubas priima sprendimą, kaip jie komplektuojasi, jaunais žaidėjais, per agentūras, ar vyresniais, kaip „Dzūkija“. Aš žiūriu savęs ir mano žaidėjai yra pačiam svarbiausi. Nesinori per amžiaus širmą žiūrėti. Su visa pagarba Mantvydui Staniuliui, tikrai geras vyras, labai jiems padėjo, bet visi žino, kad jam dar reikia laiko LKL apšilti. Pamačius, kad jis žais, žaidėjai pradeda galvoti, kad „čia jau kaip nors“. Yra teisybės tame. Po velnių, gerai, kai grįžti į rungtynes, bet kam to reikia, ir man tada klykauti... Noriu būti ramesnis, solidesnis kaip Antanas Sireika. Yra tas nusiteikimas, bet juk žmonės esame. Galime sakyti, kad treneris turi priversti ir jis stengiasi, klykia, rėkia, už ausies tampo, vargšą Gigą iškoneveikiau, gal reikės atsiprašyti.

REKLAMA

– Už ką?

– Šiaip, rungtynėse pasiunčiau labai giliai, žmonės nebegrįžta iš ten dažniausiai. Bet kam to reikia? Pasidarykime dalykus, kuriuos esame sutarę, nes vėliau įsiveli į tą muilą ir važiuoji taip.

– Kokia yra Jaylino Airingtono situacija?

– Nežinau, manau, kad sekančiose rungtynėse dar nekelsime. Pasitempė raumenuką. Nėra tikslo forsuoti. Jis Kėdainiuose pateko į nemalonią situaciją, aukštai pašokęs davė bloką, tada jį persuko ir kryptelėjo raumenį. Nei plyšimas, niekas, bet savaitę reikia duoti ramybės, kad nebūtų blogiau. Aišku, sunkiau be jo, kai Patrickui duodame poilsio, nors ir jis šiandien galvą nuleidęs, sakė, kad tokių nesąmonių dar nebuvo prametęs lengvų. Aišku, keista, kai numuša besileidžiantį kamuolį. Aš bėgu dėti tą geltoną vėliavėlę, man dar techninę davė, minus trys taškai. Aišku, sezono pradžia, dar ir teisėjai truputį atsipūtę.

– Treneriui po dviejų pergalių paprastai būna laimingesni nei jus dabar matome, kas neramina?

– Neramina daug darbo laukiančio. Būtų kvaila, jei čia dabar viską darom, viską padarom... Neramina, kad kai kurių elementarių dalykų nepasidarome. Suprantu, kad reikia laiko. Nuvažiavome į Čempionų lygą, pokšt, du žaidėjus išmetė koronavirusas, Vycka su Giga. Giga šiandien parodė atsigavimą, o Vycką šiaip išmetė iš rungtynių su penkiomis pražangomis, žmogui nebuvo kur įsiterpti realiai. Stebuklai tokie, Čempionų lygoje jau tokių nešvilpė, bet tiek to. Mums to komandinio pažaidimo, susiėjimo trūksta. Po Kėdainių pasidarėme vieną treniruotę ir vėl rungtyniaujam. Dabar nelabai bus kur treniruotis, rungtynės po rungtynių. Visiems trūksta laiko, visi startavo kaip ir mes. Gerai, kad yra darbo, jei šiandien būtume nunešę 30 taškų vėl sakyčiau, kad kažkas negerai. Matosi, kad yra ką taisyti ir nebuvome šiandien verti laimėti daugiau nei 15 taškų.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: „Žalgirio“ pasikeitimai ir galimi naujokai. Spausk ir žiūrėk >>


1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti