Prabilęs A.Guoga nesutinka su „Lietuvos ryto“ dalininkų pozicija (27)

Spalio 12 d., 22:39
Kurtinaitis ir Guoga (Fotodiena.lt)
Kurtinaitis ir Guoga (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Vilniaus „Lietuvos ryto“ klube vyksta tikras chaosas ir ekipos vadovybė tarpusavyje kalbos nebesuranda. Po surengtos spaudos konferencijos, kurioje dalyvavo Linas Kleiza, Darius Gudelis ir Remigijus Šimašius, prabilo ir Antanas Guoga, parašęs įrašę „Facebook“ tinkle.

„Darius Gudelis šiandien paaiškino apie „MG Baltic“ sutartį. Aš vis tiek nepateisinu, nes klubo vadovas šiuo metu užsiima ne naujų rėmėjų paieška, o senų rėmėjų pateikimu kaip naujų. Man ypač sunku sutikti su pranešimo teiginiu, kad krepšinio klubas ir koncernas turi „unikalią galimybę kartu pradėti rašyti naują klubo istorijos skyrių“. Kol nepasibaigė teisėsaugos tyrimas, negaliu palaikyti koncerno balinimo sostinės krepšinio klubo kanalais ir dėl to kėliau pasitikėjimo klausimą.Tokius pranešimus vertinu kaip „fakenews“ ir klubo kanalais vykdoma „MG Baltic“ išskaidrinimo kampanija. Jie klaidina ir dalininkus, ir visuomenę, nes į klubą naujos lėšos nėra pritrauktos.

REKLAMA

Krepšinio klubas yra atviras įvairiai paramai, tačiau tai nėra vieta tvarkyti koncerno reputacines problemas. Pažiūrėkime iš tokių perspektyvų: paskelbiama, kad „MG Baltic“ imasi svarbaus vaidmens klube, kuriame didžiausią svorį turi savivaldybė, vadovaujama iš galimos korupcijos bylos besivaduojančių liberalų. Vietos interpretacijoms daug. Kam tai naudinga?

Ankstesnę sutartį su koncernu daugiau nei prieš metus sudarė buvę savininkai ir sutartis nebuvo deklaruota prieš parduodant man klubo dalis. Po to dar paaiškėjo, kad visi gauti paramos pinigai buvo išleisti ankstesniame sezone.

Atsakydamas į man pateiktus klausimus, pasakysiu trumpai. Savo įsipareigojimus vykdau, todėl nesuprantu, kodėl dėl to keliamos abejonės. Be asmeninių lėšų jau paskolintų klubui, pritraukiau tokį rėmėją kaip NEM. Mano įnašai ir rėmėjo suteikta parama jau sudaro arti milijono eurų“, – rašė A.Guoga.

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos


Gairės: guoga, lkl, lietuvos rytas
27 komentarai
Naujausi komentarai (27)
Geriausiai ivertinti (27)
PRO komentarai (10)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti