Principinėje dvikovoje L.Jamesas pasiekė pergalę prieš J.Tatumo gelbėtus „Celtics“ (1)

Gruodžio 8 d., 08:19
L.Jamesas laimėjo prieš dešimtmečiu jaunesnį J.Tatumą (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įvyko dar viena amžinų varžovų Bostono „Celtics“ (13/12) ir Los Andželo „Lakers“ (13/12) kaktomūša.

Susidūrimą Los Andžele laimėjo šeimininkai – 117:102 (31:33, 29:22, 31:20, 26:27).

„Lakers“ pergalingą pranašumą įgijo dar trečiajame kėlinyje, kai pabėgo 19 taškų persvara (89:70). Likus žaisti pusantros minutės „Celtics“ prisitraukė iki dešimties taškų (102:112), tačiau per likusį laiką nesugebėjo pasižymėti ir turėjo pripažinti pralaimėjimą.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo LeBronas Jamesas, per 36 minutes pelnęs 30 taškų (11/14 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydęs ir 2 sykius prasižengęs.

Tuo tarpu Bostono klube patikimu ginklu puolime buvo tik Jaysonas Tatumas – 34 minutės, 34 taškai (8/15 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 3/5 baudų metimų), 8 atkovoti ir perimtas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai, blokas, 5 klaidos ir 2 pražangos.

Puolėjas buvo trigubai rezultatyvesnis už bet kurį komandos draugą.

Legendinę priešpriešą sukūrę Bostono ir Los Andželo klubai per istoriją yra susitikę jau 370 kartų, 206 pergales pasiėmė „Celtics“, 164 – „Lakers“.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 34 (5/7 tritaškių, 8 atk. kam., 5 klaidos), Robertas Williamsas 13, Joshas Richardsonas 11, Dennnisas Schroderis 10 (5 rez. perd., 8/10 baud. met.), Aaronas Nesmithas 9.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30 (5 rez. perd.), Russellas Westbrookas 24 (11 rez. perd.), Anthony Davisas 17 (16 atk. kam.), Talenas Hortonas-Tuckeris 12 (6 atk. kam., 0/5 tritaškių), Malikas Monkas 10, Carmelo Anthony 9 (8 atk. kam., 0/4 tritaškių).

Bružo ir Pulkovskio podkastas: kito sezono „Žalgirio“ sudėties dėlionė. Spausk ir žiūrėk >>