R.Kurtinaitis: apie E.Atamano gudrybę, „Juventus“ pasiūlymą, Japonijos rinką ir G.Žiemelio projektą (20) antra „MISsMATCH“ dalis

Birželio 28 d., 09:00
R.Kurtinaitis atvirai komentavo Lietuvos krepšinį (Krepsinis.net nuotr.)
R.Kurtinaitis atvirai komentavo Lietuvos krepšinį (Krepsinis.net nuotr.)
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – antroji „MISsMATCH“ dalis su treneriu Rimu Kurtinaičiu.

Jis komentavo Kauno „Žalgirio“ žaidėjų išėjimą į miestą po pralaimėto pusfinalio ir lygino su baudomis, kurias turėjo Maskvos srities „Chimki“ ekipoje.

„Scariolos kai kurie punktai buvo juokingi. Jei kažką padarei, komandai turi nupirkti picas, kažkokie itališki variantai. Pagalvojau: gauna 2 milijonus ir pirks picą? Aš iškart užkėliau kainas – 3 tūkstančiai, 5 tūkstančiai, 5 procentai nuo atlyginimo, 10 procentų. Jei per mėnesį gauni 200 tūkstančių ir 10 procentų atiduodi, nelabai norisi tiek atiduoti“, – šypsojosi jis.

REKLAMA

R.Kurtinaitis pasakojo, kokią gudrybę anksčiau turėjo Stambulo „Anadolu Efes“ strategas Erginas Atamanas.

„Jis turi tokių gudrybių, kurių turėti gali tik rytiečiai. Eurolygoje priėmėme taisyklę, jei treneris nutraukia greitą ataką tyčia, gauna ne techninę, o yra išvaromas. Kaip darydavo Atamanas: pavyzdžiui, lieka 2 minutės, lygu, į greitą ataką bėga 3 prieš 1, Erginas išbėga į aikštelę, čiumpa teisėją ir sako, kad buvo bauda. Teisėjas stabdo, duoda techninę ir kas? Viena bauda, o ne du taškai“, – pasakojo treneris. 

R.Kurtinaitis dar nežino, kur dirbs kitą sezoną, bet tarp realiausių opcijų lieka Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ komanda, jį kvietųsi ir praeitą sezoną.

„Jie paskambino, pasakiau, kad ne laikas, o ne nenoriu. Paaiškinau Žydrūnui, kad ką aš ateisiu ir padarysiu? Keitimą ar minutės pertraukėlę? Aš norėsiu pasitreniruoti taip, kaip mes žaisime, bet jei taip padarysiu, mes viską pralaimėsime arba pusė žaidėjų nulūš. Man Utena patinka, jie nėra grandai, bet yra ambicingi, su jais žaisti buvo neparanku“, – prisiminė jis. 

R.Kurtinaitis nesistebi tuo, kad dabar populiarumą vis labiau įgauna Japonijos krepšinio rinka. 

REKLAMA

„Tai įdomi rinka, mes irgi kalbamės. Ukraina buvo įdomi, turėjau porą pasiūlymų, bet prieš karą nenuvykau, Rusijos rinka užsidarė, Kinija – irgi, nors buvo ideali visiems“, – sakė jis.  

Antroje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 žalgiriečių išėjimas į miestą po pralaimėjimo

06:00 baudos žaidėjams

09:00 atsiminimai apie Jankūną

13:00 spaudimas teisėjams

16:30 Atamano gudrybės

19:00 kodėl Šeškus visų laikų trenerių MVP?

22:00 nustebinęs „Lietkabelis“

28:00 Žibėno ir Čanako konfliktas

32:20 pasiūlymas iš Utenos

41:00 Japonijos rinka, į kurią dairosi ir Kurtinaitis

46:00 Žiemelio projektas

 

Pirmoje dalyje:

„Ilgoji pertrauka“: įtakingiausi Lietuvos krepšinio asmenys – kaip dirba agentai, kas iš krepšininkų gali pasekti A.Sabonio pėdomis, Motiejūno galia ir Balčiūno noras visiems padėti


Gairės: kurtinaitis
20 komentarai
Naujausi komentarai (20)
Geriausiai ivertinti (20)
PRO komentarai (11)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Pasaulio taurės apžvalgos