R.Westbrookas įkrovė per R.Gobertą, o „Lakers“ nutraukė nesėkmių ruožą (10)

Sausio 18 d., 08:30
R.Westbrookas įkrovė per R.Gobertą (Scanpix nuotr.)

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Los Andželo „Lakers“ (22/22) ekipa, kuri namuose 101:95 (24:25, 28:21, 20:32, 29:17) palaužė Jutos „Jazz“ (29/15) krepšininkus.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 3 minutes „Jazz“ turėjo 9 taškų pranašumą (83:74), bet „Lakers“ laimėjo atkarpą 13:0 ir išsiveržė į priekį – 87:83. Nors Jutos ekipai pavyko stabilizuoti situaciją, bet „Lakers“ nė sekundei nebeišleido pranašumo iš savo rankų ir šventė pergalę – 101:95.

Nugalėtojai šiose rungtynėse vis dar vertėsi be Anthony Daviso ir Carmelo Anthony.

Los Andželo ekipoje rezultatyviausias buvo LeBronas Jamesas, kuris pelnė 25 taškus (6/12 dvit., 3/8 trit., 4/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, po sykį suklydo ir pažeidė taisykles.

Įspūdingu epizodu pasižymėjo Russellas Westbrookas, kuris sugebėjo įkrauti kamuolį iš viršaus per „Jazz“ vidurio puolėją Rudy Gobertą.

Abi ekipos šiame susitikime negalėjo pasigirti geru pataikymu iš trijų taškų zonos. „Jazz“ realizavo 12 tritaškių iš 46 bandymų (26 proc.), o „Lakers“ – 11 iš 37 (30 proc.).

Los Andželo klubui tai buvo pirmoji pergalė po trijų iš eilės patirtų pralaimėjimų. „Jazz“ juoda atkarpa nesibaigia – ekipa jau pralaimėjo 5 iš 6 pastarųjų rungtynių.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 25 (7 atk. kam., 7 rez. per.), Russellas Westbrookas (8 atk. kam.) ir Stanley Johnsonas po 15, Malikas Monkas 14 (7 atk. kam.), Talenas Hortonas-Tuckeris 11.

„Jazz“: Mike’as Conley 20 (5/9 trit.), Rudy Gobertas 19 (16 atk. kam.), Donovanas Mitchellas (8 atk. kam., 7 rez. per.) ir Royce’as O’Neale’as po 13.

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai

Gairės: nba, lakers, jazz