„Rockets“ debiutavęs V.Oladipo driokstelėju geriausiu sezono maču (5)

Sausio 19 d., 08:50
V.Oladipo buvo puikus, bet pergalės negarantavo (Scanpix nuotr.)

Čikagos „Bulls“ (6/8) pasiekė pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), savo arenoje 125:120 (28:16, 36:36, 29:34, 32:34) parklupdydami Hjustono „Rockets“ (4/8) ekipą.

„Bulls“ dar iki ilgosios pertraukos buvo atsiplėšę buvo atsiplėšę 17 taškų skirtumu (34:17), tačiau neišvengė varžovų šturmo mačo pabaigoje.

Likus žaisti minutę Christianas Woodas baudų metimais sumažino skirtumą iki trijų taškų (113:116), bet per likusį laiką komandos buvo itin aktyvios. Greitus Erico Gordono ir Ch.Woodo keitė „Rockets“ pražangos, tačiau taiklūs Čikagos ekipos baudų metimai neleido mačui pakrypti kita vaga.

Toks rezultatas apkartino solidų Victoro Oladipo debiutą. Gynėjas „Rockets“ gretose prisistatė per 32 minutes pelnydamas 32 taškus (9/14 dvitaškių, 4/9 tritaškių, 2/4 baudų metimų), atkovodamas 5, perimdamas 2 ir prarasdamas 7 kamuolius, atlikdamas 9 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus prasižengdamas.

Jam tai iškart tapo geriausiomis sezono rungtynėmis. Per devynis mačus Indianos „Pacers“ gretose ryškiausiu jo pasiekimu tapo 25 taškai Naujajame Orleane.

Tuo tarpu nugalėtojų gretose spindėjo Zachas LaVine‘as. Gynėjas per 37 minutes pelnė 33 taškus (7/8 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 7/8 baudų metimų), atkovojo 4, perėmė 2 ir prarado 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 2 sykius prasižengė.

„Tiesiog atlikome gerus metimus, kamuolys puikiai judėjo puolime. Vaikinai yra pasitempę ir realizuoja metimus, šį sezoną tam turime tinkamą kolektyvą“, – pozityvo neslėpė gynėjas.

Čikagos ekipa vertėsi be Otto Porterio ir Patricko Williamso, o „Rockets“ neturėjo Johno Wallo ir Sterlingo Browno. Mainais į komandą atvykęs latvis Rodionas Kurucas nuo suolo nepakilo trenerio sprendimu.

„Rockets“: Victoras Oladipo 32 (5 atk. kam., 9 rez. perd., 4/9 tritaškių), Christianas Woodas 30 (9 atk. kam.), Ericas Gordonas 21 (3/7 tritaškių), Jae‘Seanas Tate‘as 11 (6 atk. kam.), Masonas Jonesas 10, ... , DeMarcusas Cousinsas 2 (0/2 dvitaškių, 0/5 tritaškių).

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 33 (7 rez. perd.), Lauri Markkanenas 18 (7 atk. kam., 4/11 tritaškių), Denzelis Valentine‘as ir Garrettas Temple‘as po 13, Thaddeusas Youngas 12 (9 atk. kam.), Wendellas Carteris (8 atk. kam.) ir Coby White‘as (2/7 tritaškių) po 10, Ryanas Arcidiacono 9.