Siautėjęs T.Youngas parklupdė pristabdyto N.Jokičiaus kariauną

Vasario 22 d., 07:30
„Nuggets“ nerado priešnuodžių T.Youngui (Scanpix nuotr.)

Kiek nelauktą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė stringanti Atlantos „Hawks“ (13/17) ekipa, namie parklupdžiusi Denverio „Nuggets“ (16/14) klubą – 123:115 (27:33, 37:23, 29:20, 30:39).

Geriau startavę „Nuggets“ ritmą pametė antrojo kėlinio viduryje. Bėgti į priekį pradėję „vanagai“ atsiplėšė 22 taškų skirtumu (91:69) ir atgal nebesižvalgė.

Ryškiausia mačo žvaigžde tapo Trae Youngas – 36 minutės, 35 taškai (6/12 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 11/13 baudų metimų), 6 atkovoti kamuoliai, 15 rezultatyvių perdavimų, perimtas kamuolys, 3 klaidos ir 2 pražangos.

Tuo tarpu Denverio ekipos žvaigždė Nikola Jokičius buvo pristabdytas iki jo standartais kuklaus pasirodymo (15 taškų, 10 atkovotų kamuolių), o laurus dėl to prisiėmė Clintas Capela.

„Akivaizdu, Jokičius yra tarp pagrindinių kandidatų laimėti MVP, todėl mečiau sau iššūkį apriboti jį kaip įmanoma labiau. Žinau, kad jis gali turėti tokių rungtynių, kurioje itin padeda savo komandai“, – teigė šveicaras.

Denverio klubas sužaidė ketvirtąjį mačą per šešias dienas ir mačo eigoje jau atrodė stokojantis jėgų.

Vėl solidų įspūdį paliko nuo suolo pakilęs Facundo Campazzo, per 27 minutes surinkęs 16 taškų (4/7 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojęs ir praradęs po kamuolį, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 5 kartus prasižengęs.

Atlantos ekipai trečiame mače paeiliui vadovavo buvęs Indianos „Pacers“ strategas Nate‘as McMillanas, nes dėl COVID-19 protokolo nuo komandos izoliuotas yra vyriausiasis treneris Lloydas Pierce‘as.

„Nuggets“: Jamalas Murray‘us 30 (3/8 tritaškių), Facundo Campazzo 16 (4/7 tritaškių), Monte Morrisas (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Willas Bartonas ir Nikola Jokičius (10 atk. kam., 6 rez. perd.) po 15, Michaelas Porteris 10.

„Hawks“: Trae Youngas 35 (6 atk. kam., 4/7 tritaškių, 15 rez. perd.), Clintas Capela 22 (10 atk. kam.), Tony Snellas (4/5 tritaškių), Danilo Gallinari (5 atk. kam.) ir Johnas Collinsas (11 atk. kam., 0/5 tritaškių) po 12, Kevinas Huerteris 11, Onyeka Okongwu 9.