Solidžiai žaidusio D.Sabonio „Pacers“ sugrįžo į rungtynes, bet pergalės neišplėšė kiti rezultatai

Sausio 18 d., 07:25
D.Sabonis fiksavo dvigubą dublį (Scanpix nuotr.)

Dramatišką pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos „Pacers“ (15/29) klubas.

Lietuvio ekipa išvykoje 133:139 (27:40, 32:28, 31:36, 43:35) nusileido Los Andželo „Clippers“ (22/23) krepšininkams.

Likus žaisti 2 minutes ir 19 sekundžių Los Andželo klubas turėjo 11 taškų pranašumą (119:130), bet „Pacers“ ėmė artėti Cariso LeVerto tolimo metimo ekipas skyrė jau tik 3 taškai – 130:133. Indianos ekipa turėjo dar 31 sekundę tam, jog išsigelbėtų, Reggie Jacksonas pelnė dvitaškį (135:130), C.LeVertas pažeidė taisykles puolime ir šeimininkai išlaikė pergalingą pranašumą – 139:133.

D.Sabonis aikštėje praleido 34 minutes, pelnė 19 taškų (7/13 dvit., 0/1 trit., 5/7 baud.). atkovojo 11 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 3 sykius suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

31 dvigubą dublį užfiksavęs lietuvis itin aktyvus buvo ketvirtajame rungtynių kėlinyje, per kurį pelnė 8 taškus.

Los Andželo komandoje blizgėjo Nicolas Batumas, kuris per 36 minutes įmetė 32 taškus (4/6 dvit., 7/10 trit., 3/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir sykį suklydo.

„Neatlikau nieko ypatingo. Tiesiog žaidžiau savo žaidimą ir pataikiau metimus“, – kalbėjo prancūzas.

„Pacers“: Carisas LeVertas 26 (9 atk. kam.), Chrisas Duarte 24 (7 atk. kam., 6 rez. per.), Domantas Sabonis 19 (11 atk. kam., 7 rez. per.), Justinas Holiday’us 18 (5/8 trit.), Goga Bitadze 17 (8 atk. kam.), Oshae Brissetas 13, Duane’as Washingtonas 10.

„Clippers“: Nicolas Batumas 32 (7/10 trit.), Reggie Jacksonas 26 (13/14 baud.), Marcusas Morrisas 21 (8 atk. kam.), Amiras Coffey 16 (7 rez. per.), Ivica Zubacas 10.