Tautų 3x3 lygoje U21 vaikinų triumfas ir merginų antroji vieta (1)

Rugpjūčio 26 d., 23:05
Vaikinų rinktinė triumfavo Bukarešte (FIBA Europe nuotr.)
Vaikinų rinktinė triumfavo Bukarešte (FIBA Europe nuotr.)

Bukarešte baigėsi FIBA 3x3 U23 Tautų lygos „U21“ konferencijos kovos – lietuvių vaikinų rinktinė ne tik laimėjo šeštąjį turnyro etapą, bet ir iškovojo kelialapį į finalinį lygos etapą, vyksiantį rugsėjo mėnesį. Tuo tarpu nuo merginų rinktinės sėkmė nusisuko – likusios antros turnyrinėje lentelė lietuvės nepateko į finalinį etapą.

Aristido Luko Končiaus, Augustino Mikšto, Beno Aleliūno ir Henriko Aleknos vedama Lietuvos 3x3 U21 vaikinų rinktinė 15:14 palaužė Čekiją, 21:8 sutriuškino Mongoliją ir po pratęsimo 20:19 įveikė Izraelį.

Vaikinai su 520 įskaitinių taškų bendroje konferencijos turnyrinėje lentelėje užėmė pirmąją vietą, antrieji, su 455 įskaitiniais taškais, liko čekai.

Dalios Donchiskytės, Dominykos Paliulytės, Gustės Drakšaitės ir Saulės Mikelionytės atstovaujama Lietuvos 3x3 U21 merginų rinktinė 14:13 įveikė Nyderlandus, tačiau 13:18 nusileido vokietėms ir taip užkirto sau kelią į finalinį turnyro etapą.

REKLAMA

Laimėdamos šeštąjį etapą čekės aplenkė lietuves (460 įskaitinių taškų), surinkdamos 480 įskaitinių taškų. Nors į finalinį etapą patenka ir dvi daugiausiai įskaitinių taškų turinčios antrąją vietą užėmusios rinktinės, tačiau lietuvėms į jį patekti nebepavyks.

Pirmąja geriausia antra komanda tapo Nyderlandai iš „Europos–Amerikos“ konferencijos, kurių sąskaitoje 470 taškų. Antrąja daugiausiai įskaitinių taškų turinčia rinktine taps Egiptas – dar likus trims „Afrikos–Azijos“ konferencijos etapams jau yra aišku, jog mažiausiai jos surinks 470 įskaitinių taškų.


Gairės: 3x3, u21, tautų lyga
1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti