V.Ginevičius: apie P.Valinsko norą baigti karjerą, mėgėjų lygoje apstumdantį jaunimą, žalią kraują ir prapuolusį V.Dilį (6) antra „MISsMATCH“ dalis

Gegužės 3 d., 09:00
V.Ginevičius pasakojo apie karjeros laikus
V.Ginevičius pasakojo apie karjeros laikus
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – antroji pokalbio dalis su Prienų „Labas GAS“ trenerio asistentu Vidu Ginevičiumi. 

Jis papasakojo apie žaidimą mėgėjų lygoje, kurioje jaunimas vis dar turi ambicijų jį apstumdyti vien dėl to, kad yra Vidas Ginevičius.

„Yra tas variantas, kad jie kažką nori prieš mane įrodyti, nors aš seniausiai nežaidžiu krepšinio. Bet va reikia įkąsti. Aš jaučiu, kad nesu pasiruošęs fiziškai, jei pasiruoščiau, viskas būtų tvarkoje. Pats apibėgčiau juos. Bet kai taip nėra, ir pyktis ima, kažkoks jaunikaitis stumia, o man nesigauna“, – šypsosi V.Ginevičius.

Jis prisiminė sezoną Kauno „Žalgirio“ dubleriuose, kuomet šalia jo žaidė apie 20 metų jaunesni žaidėjai, tarp kurių ir Paulius Valinskas.

„Tą sezoną Paulius Valinskas norėjo mesti krepšinį. Pauliui jau buvo 19–20 metų, jis vyresnis nei dauguma mūsų jaunimo dubleriuose, nes tuo metu turėjome labai jauną komandą. Mes du tėvukai ir likę žaidėjai. Tomas tada jį įkalbino ateiti ir jis užsikabino“, – pasakojo V.Ginevičius. 

REKLAMA

Legendinis žaidėjas prisiminė pirmą Pauliaus Jankūno sezoną „Žalgiryje“, o taip pat kartu kelis metus rungtyniavusį Vilmantą Dilį. 

„Man tikrai gaila. Į galvą neįlįsi, bet kas turi susisukti, kad iššvaistytumei tokį talentą? Sunku pasakyti, kokį lygį jis būtų pasiekęs, bet mažiausiai Europos taurę, gal ne Eurolygą ar tą patį „Žalgirį““, – sakė jis.

 

Antroje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 žaidimas mėgėjų lygoje

04:00 niekad nepabodęs krepšinis

06:20 vaidyba LKL

08:30 paskutinis karjeros sezonas „Žalgirio“ dubleriuose

09:30 P.Valinsko noras mesti krepšinį

13:00 žalio kraujo faktorius

17:00 pasirinkimas žaisti „Ryte“

18:10 pirma karjeros stotelė Jonavoje

22:50 palikta Utenos ekipa

24:40 Pauliaus Jankūno pirmas sezonas „Žalgiryje“

27:00 prapuolęs Vilmantas Dilys

31:50 gyvenimas Vladivostoke  

Pirmoje dalyje:

„Ilgoji pertrauka“: LKL klubų mėnuo – Cvirkos ateitis Pasvalyje, lyderį galinti prarasti „CBet“, bergždžios „Gargždų“ ir „Wolves“ paieškos bei „Šiaulių“ noras pakeisti legionierių


6 komentarai
Naujausi komentarai (6)
Geriausiai ivertinti (6)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja