Varžovams šansų nepalikęs D.Lillardas prisidėjo prie puikaus „Trail Blazers“ pasiekimo (1)

Sausio 14 d., 08:33
D.Lillardas įmetė net 40 taškų (Scanpix nuotr.)

Pergalių seriją iki keturių Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pratęsė Portlando „Trail Blazers“ (7/4) klubas.

Portlando komanda svečiuose 132:126 (33:43, 32:25, 35:37, 32:21) įveikė šiemet kol kas ne itin sėkmingai rungtyniaujančią Sakramento „Kings“ (5/7) ekipą.

Geriausią mačą šiame sezone sužaidė Portlando klubo lyderis Damianas Lillardas, kuris per 42 minutes įmetė 40 taškų bei atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

Gynėjas smeigė net 6 tolimus metimus ir kartu su 6 tritaškius pataikiusiu C.J.McCollumu labiausiai prisidėjo prie pakartoto „Trail Blazers“ ekipos rekordo – 23 pataikytų tolimų metimų per rungtynes.

Taip pat rezultatyviausią akistatą šiame sezone sužaidė vidurio puolėjas Jusufas Nurkičius – bosnis per 30 minučių įmetė 18 taškų bei sugriebė 12 kamuolių.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 29 (5/8 tritaškiai, 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Buddy Hieldas 26 (8/18 tritaškiai, 6 atk. kam.), Tyrese'as Haliburtonas (3/4 tritaškiai, 9 rez. perd.) ir Richaunas Holmesas (6/6 dvitaškiai, 9 atk. kam., 6 rez. perd.) po 17.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 40 (6/15 tritaškiai, 12/12 baudos metimai), C.J.McCollumas 28 (6/16 tritaškiai, 7 atk. kam., 10 rez. perd.), Jusufas Nurkičius 18 (6/8 dvitaškiai), Gary Trentas jaunesnysis 16 (4/5 tritaškiai), Robertas Covingtonas 12 (4/7 tritaškiai).