Pasvalio „Pieno žvaigždės“

Viena karščiausių Eurolygos komandų tampanti „AX Armani“ laimėjo triuškinamai

Gruodžio 1 d., 23:40
K.Punteris buvo ryškiausias nerezultatyviame mače (Euroleague.net)

Milano „AX Armani“ (6/3) išlaiko gerą tempą Eurolygoje, namie 75:55 (19:13, 23:9, 22:19, 11:14) nušlavusi Berlyno ALBA (3/7).

Italijos ekipa į priekį nepavejamai truktelėjo dar antrajame kėlinyje, po kurio atitrūko 42:22 bei nebeleido varžovams pagalvoti apie pergalę.

ALBA viso mačo metu nerado patikimo žmogaus puolime. Vos vienas komandos žaidėjas surinko daugiau nei aštuonis naudingumo balus – Luke‘as Sikma (26 minutės, 6 taškai, 9 atkovoti kamuoliai, 16 naudingumo balų).

Berlyno klubas tritaškius metė vos 21 procento taiklumu (5/24), klydo dažniau nei atliko rezultatyvius perdavimus (17:12) bei surinko vos 35 naudingumo balus.

Milano ekipa Eurolygoje iškovojo trečiąją pergalę paeiliui bei tapo viena karščiausių komandų. Ilgesne serija šiuo metu džiaugiasi tik šešis kartus laimėjusi Maskvos CSKA.

„AX Armani“: Kevinas Punteris 14, Zachas LeDay‘us ir Sergio Rodriguezas (5 rez. perd.) po 12, Malcolmas Delaney 9.

ALBA: Maodo Lo ir Peytonas Siva (1/7 dvitaškių, 1/5 tritaškių) po 11, Louisas Olinde 8 (7 atk. kam.), Johannesas Thiemannas ir Luke‘as Sikma (9 atk. kam., 5 rez. perd., 5 klaidos) po 6.