Visas rungtynes dominavusi „AX Armani“ sutriuškino „Bayern“ ekipą (2)

Sausio 21 d., 23:28
S.Rodriguezas pelnė 14 taškų (Euroleague.net)

Lengvą pergalę Eurolygoje į savo sąskaitą įsirašė Milano „AX Armani“ (13/7) klubas, kuris namuose 75:51 (20:10, 22:10, 21:15, 12:16) sutriuškino Miuncheno „Bayern“ (12/9) krepšininkus.

Didelę intrigą žadėjusiame mače viskas išsisprendė dar per pirmą jo dalį. „AX Armani“ per 6,5 minutės pelnė 16 taškų, o varžovai sukrapštė vos dvitaškį, tad skirtumas greitai pasiekė 14 taškų žymą. Tiesa, „Bayern“ iki ketvirčio pabaigos sugebėjo kiek sušvelninti situaciją – 10:20.

Visišku krachu svečiams virto antras ketvirtis – jie vėl labai sunkiai rinko taškus, o tuo pasinaudoję aikštės šeimininkai 18-ąją minutę turėjo jau 20 taškų atsargą – 36:16. Įpusėjus dvikovai „Bayern“ buvo įmetusi tik 20 taškų – 20:42.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nebepasikeitė – Vokietijos klubas parodė kiek geresnį puolimą ir įmetė 15 taškų, bet „AX Armani“ pelnė 6 taškais daugiau ir po trijų kėlinių triuškino oponentus – 63:35. Paskutinysis ketvirtis virto visišku formalumu ir aikštelėje buvo įprastai mažai žaidžiantys krepšininkai tokie kaip Sasha Grantas ar Andrea Cinciarini.

„AX Armani“: Sergio Rodriguezas 14, Kevinas Punteris 12, Riccardo Moraschini 11 (3/3 tritaškiai), Zachas LeDay‘us 10 (8 atk. kam.), Malcolmas Delaney ir Kyle‘as Hinesas po 8.

„Bayern“: Jalenas Reynoldsas 12 (5/12 dvitaškiai, 5 atk. kam.), Diego Flaccadori 8, Wade‘as Baldwinas (5 kld.) ir Jamesas Gistas po 6... Vladimiras Lučičius 0 (21 min., 0/3 metimai, -4 naud. bal.).