barcelona

J.Brownas perėmė net 7 kamuolius (Euroleague.net)

Įspūdingai žaidusio Brownų tandemo tempiamas „Unics“ pasiekė revanšą prieš Š.Jasikevičiaus kariauną (19)

01.20 19:53

Nesėkmę Eurolygoje patyrė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos Barcelona (16/5) ekipa su Roku Jokubaičiu, kuri išvykoje 64:70 (14:17, 21:14, 13:23, 16:16) nusileido Kazanės Unics (12/7) krepšininkams.

„Barcelona“ su CSKA kausis vasarį

Eurolyga paskelbė naujas keturių nukeltų mačų datas

01.19 18:10

Eurolygoje buvo gausu atšauktų mačų, kuriuos lyga bando įsprausti į kalendorių. Tai buvo padaryta su dar ketveriomis rungtynėmis.

N.Mirotičius šį kartą prieš „Unics“ nežais

Koronavirusas nustatytas N.Mirotičiui ir A.Abrinesui (15)

01.16 22:50

Barselonos Barcelona ir toliau neturi kada atsikvėpti - komandoje nustatytas naujas koronaviruso atvejus.

R.Jokubaitis gavo papildomą išeiginę (Euroleague.net)

„Barcelona“ tvarkaraštis ir toliau nenusistovi – nukeltas mačas Ispanijoje (1)

01.15 20:05

Pastaruoju metu itin išderintas Barselonos Barcelona tvarkaraštis išlieka nestabiliu - sekmadienio mačas Ispanijos pirmenybėse neįvyks.

Š.Jasikevičius ir R.Jokubaitis pasiekė svarbią pergalę (Scanpix nuotr.)

Pergale mažiau nei Š.Jasikevičius džiaugęsis R.Jokubaitis: šiuo metu nesame labai geri (1)

01.14 09:30

Barselonos Barcelona duobėtą etapą Eurolygoje paliko už nugaros ir namie laimėjo finalo pakartojimą prieš Stambulo Anadolu Efes.

R.Jokubaitis sužaidė gerą mačą (Euroleague.net)

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai pralaimėjo dramą Milano ekipai (21)

01.11 23:56

Antrąją nesėkmę iš eilės Eurolygoje patyrė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos Barcelona (15/4) ekipa su Roku Jokubaičiu, kuri namuose 73:75 (14:14, 14:20, 26:13, 19:28) nusileido Milano AX Armani (11/6) krepšininkams.

R.Jokubaitis pergalės neatnešė

R.Jokubaitis žaidė naudingai, bet „Barcelona“ krito po pratęsimo (13)

01.09 20:28

Ispanijos čempionate Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos Barcelona (11/3) namuose po pratęsimo 95:96 (17:25, 27:12, 15:23, 27:26, 9:10) nusileido Manresos BAXI (9/6) krepšininkams.

S.Martinezas iškrito iš rikiuotės (Scanpix nuotr.)

Negandos nesibaigia – „Barcelona“ gretose užfiksuotas jau eilinis koronaviruso atvejis

01.02 22:56

Barselonos Barcelona ir toliau kenčia dėl koronaviruso.

Š.Jasikevičius nerado, kuo pasidžiaugti (Scanpix nuotr.)

Į vatą nevyniojęs Š.Jasikevičius: pasirodėme gėdingai (12)

12.31 09:19

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos Barcelona (15/3) Eurolygoje šį sezoną suklupo tik tris kartus, bet pastarajame mače gautas niuksas buvo skaudžiausias.

R.Giedraitis įmetė 20 taškų

Fantastiškai žaidęs R.Giedraitis vedė baskus į triuškinamą pergalę prieš „Barcelona“ klubą (27)

12.30 23:15

Eurolygoje Tado Sedekerskio ir Roko Giedraičio atstovaujamas Vitorijos Baskonia (7/11) klubas namuose priėmė Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą Barselonos Barcelona (15/3) ekipą, kurios garbę gina Rokas Jokubaitis.

PAO turės susimokėti 33 tūkst. eurų (Euroleague.net)

„Panathinaikos“ klubui – solidi Eurolygos bauda, „Barcelona“ ekipai – kukli (8)

12.30 15:33

Eurolyga paskelbė sankcijas klubams ir šįkart banko sąskaitas patuštinti turės Barselonos Barcelona ir Atėnų Panathinaikos.

N.Calathesas tapo antruoju užsikrėtusiu per vieną dieną (Scanpix nuotr.)

„Barcelona“ gretose – ketvirtasis koronaviruso atvejis

12.28 21:23

Barselonos Barcelona antrąjį Eurolygos ratą pasitiks gerokai praretėjusiomis gretomis - komandoje užfiksuotas trečiasis koronaviruso atvejis.

Š.Jasikevičius džiaugėsi neįmanoma pergale

Š.Jasikevičius už prikeltus auklėtinius dėkojo varžovo gestui: komanda buvo mirusi (13)

12.23 09:55

Barselonos Barcelona pasiekė neįtikėtiną pergalę Eurolygoje, kai ketvirtajame kėlinyje per penkias minutes prieš Kazanės Unics sudegino 15 taškų deficitą ir laimėjo pratęsime.

R.Jokubaitis lemiamu metu nedrebėjo

Fantastika – stebuklingai išplėštame pratęsime pergalingus katalonų taškus rinko R.Jokubaitis (58)

12.23 00:27

Eurolygoje stebuklą sukūrė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (15/2).

„Barcelona“ gaus poilsio

„Barcelona“ savaitgalį ilsėsis – varžovų komandoje septyni koronaviruso atvejai (2)

12.17 11:40

Barselonos Barcelona turėjo įtemptą dvigubą Eurolygos savaitę, ją baigė pergalingai ir turėjo ruoštis mačui Ispanijos čempionate, vis tik jis yra atidėtas.

R.Jokubaitis buvo itin iniciatyvus (Euroleague.net)

Š.Jasikevičiaus kariauna su iniciatyviu R.Jokubaičiu išsikapstė iš dviženklės duobės Graikijoje (10)

12.16 22:54

Nelengvą pergalę Eurolygoje pasiekė vieni favoritų Barselonos Barcelona (14/2).

N.Mirotičius buvo sunkiai sulaikomas

N.Mirotičiaus karjeros rungtynės ir solidus R.Jokubaitis pergale pažymėjo „El Clasico“ (15)

12.11 00:04

Pirmojoje Eurolygos vietoje įsitvirtino saldžią pergalę El Clasico pasiekusi Barselonos Barcelona (12/2).

Š.Jasikevičius prašo savo auklėtinių kovingumo

Š.Jasikevičius „El Clasico“ tikisi kietos kovos, P.Laso išskyrė R.Jokubaitį (1)

12.10 09:38

Eurolygoje atėjo laikas dar vienam El Clasico - tarpusavyje jėgas išbandys Madrido Real (11/2) ir Barselonos Barcelona (11/2).

Įdomus faktas

1939 m. Europos auksą latviai lietuviams, galim sakyti, padovanojo per savo žioplumą. Turnyro favoritų tarpusavio rungtynėse, kuriose praktiškai sprendėsi aukso medalio laimėtojas, latviai likus žaisti vos keliolikai sekundžių pirmavo 36:35. Kamuolį turėjo latvis Arenas, jis žiūrėjo į teisėjų stalelį ir laukė finalinio signalo. Latvių treneris Baumanas atsistojęs šaukė “Laikas!, laikas!”. Salėje buvo neapsakomas triukšmas. Arenas ir suprato, kad rungtynių laikas jau baigėsi ir didelio džiaugsmo pagautas metė kamuolį aukštyn, į lietuvių krepšio pusę. Lietuvis A.Andrulis pagavo kamuolį, jį perdavė po krepšiu stovėjusiam P.Lubinui, kurio metimas buvo taiklus. Teisėjai taškus įskaitė ir pergalė atiteko Lietuvai. Tokia rungtynių baigtis sutirštino Lietuvos ir Latvijos sporto organizacijų santykius. Įtampa jau buvo pasireiškusi 1937 m., kai po Europos čempionato Rygoje čempionai lietuviai viešbutyje pamiršo Latvijos Prezidento dovaną – sidabrinę lėkštę…