jankauskas

D.Kairys paliko „Rytą“ (BNS nuotr.)

JBR laidoje – D.Kairio kompensacijos suma: „Rytas“ viliasi, kad ji maksimaliai sieks 150 tūkst. eurų (54)

01.25 19:00

JBR naujausioje laidoje buvo aptartos pastarojo laiko Vilniaus „Ryto“ aktualijos.

„Ryto“ ir „Žalgirio“ mačas sekmadienį gali ir neįvykti (BNS nuotr.)

„Rytas“ ieško aukštaūgio ir yra nežinioje dėl mačo su „Žalgiriu“ (60)

12.02 13:51

Jau šį sekmadienį Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) numatytas antrasis Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ susidūrimas, bet jis gali ir neįvykti.

„Ryto“ vadovas kalbėjo apie išvykusius narius

„Ryto“ vadovas: apie D.Kairį sporto direktorių, Ch.McCullougho sugadintą automobilį ir A.Goudelocko nepasitenkinimą (12)

11.16 07:00

Krepsinis.net portale – antroji „MISsMATCH“ pokalbio dalis su Vilniaus „Ryto“ vadovu Justu Jankausku.

J.Jankauskas pasakojo apie naujas pareigas

Pažintis su naujuoju „Ryto“ vadovu: ilgi metai SKM, dviejų pareigų derinimas, įtampa ir R.Jaručio darbų perėmimas (26)

11.10 07:00

Krepsinis.net portale – „MISsMATCH“ naujoji dalis, kurioje svečiuojasi naujasis Vilniaus „Ryto“ vadovas Justas Jankauskas.

J.Jankauskas taip pat darbuosis ir „Ryto“ klube (rytasvilnius.lt nuotr.)

Naujo „Kibirkšties“ vadovo tikslas – išvesti klubą į Eurolygą (5)

09.01 15:16

Balandžio mėnesio pabaigoje Justas Jankauskas perėmė Vilniaus Kibirkšties-MRU direktoriaus pareigas iš Dainiaus Virbicko bei pradėjo savo kelionę moterų krepšinyje.

J.Jankauskas papildė „Rytą“ (rytasvilnius.lt nuotr.)

„Ryto“ klubas rado naują direktorių (25)

07.21 16:29

Vilniaus Ryto klubą papildė Justas Jankauskas, kuris vykdančio direktoriaus pareigose pakeis Julių Sarapiną. Jis bus atsakingas už efektyvaus biuro valdymo procesus, finansų valdymą ir komercinius rezultatus, kasdienį darbą su klubo partneriais bei rėmėjais.

J.Jankauskas ir L.Kleiza pasirašė bendradarbiavimo sutartį

„Rytas“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Sostinės krepšinio mokykla (23)

10.19 11:56

Didelį dėmesį Vilniaus krepšinio ugdymui skiriantis „Ryto“ klubas pasirašė sutartį su didžiausia Lietuvoje Sostinės krepšinio mokykla (SKM). Jaunieji talentai bus auginami ir ruošiami pagrindinei Vilniaus komandai. Vilniaus „Ryto“ klubas su Sostinės krepšinio mokykla bendradarbiauja jau ne vienerius metus, tačiau šį se...

J.Jankauskas buvo nusipelnęs Lietuvos krepšiniui (Fotodiena.lt nuotr.)

Anapilin iškeliavo buvęs LKL direktorato vadovas J.Jankauskas (2)

09.09 21:12

Eidamas 83-ius metus mirė Lietuvos krepšinio lygos (LKL) signataras, ilgametis FIBA teisėjas ir komisaras Juozas Jankauskas. Sunki liga buvusį LKL direktorato vadovą pasiglemžė pirmadienio vakarą namuose. J.Jankauskas gimė 1931 metų lapkričio 9 dieną Kaune, baigė Kauno politechnikos institutą (dabar – KTU), dirbo inžin...

lmkl_logo_geras Krepsinis.net

LMKL „Visų žvaigždžių“ dienoje – futbolininkų debiutas krepšinio aikštelėje

01.21 15:20

Lietuvoje krepšinis ir futbolas dažnai atsiduria skirtingose barikadų pusėse, todėl Lietuvos moterų krepšinio lyga (LMKL) imasi iniciatyvos įrodyti, kad populiariausios mūsų šalyje sporto šakos gali būti nesunkiai suderinamos.

lukosevicius laimonas 11

NKL komandose – permainų metas (1)

11.15 16:25

NKL komandose – pokyčiai. Kauno „Žalgiris-2“ į kitą šio miesto komandą „LSU-Baltus“ išleido puolėją Žygimantą Skučą, Klaipėdos „Nafta – Universitetas“ atsisveikino su aukštaūgiu Giedriumi Jankausku, Šilutės „Šilutę“ papildė Eivydas Mološčiakas ir Nerijus Anglickis, Joniškio „Delikatesas“ rankomis sukirto su Laimonu Luk...

Įdomus faktas

2001 m. Europos čempionato rungtynėse prieš Graikiją Bosnijos rinktinės krepšininkai sukėlė didžiules muštynes, kurioms numalšinti prireikė net policijos pajėgų. Iš aikštės buvo pašalinti 14 abiejų ekipų žaidėjų ir 8 delegacijų nariai. Rungtynes baigė tik du Bosnijos-Hercogovinos rinktinės krepšininkai.