javtokas

R.Javtokas paliko Kauno klubą (BNS nuotr.)

R.Javtokas: apie kandidatavimą į LKF prezidentus, praeities atsiminimus bei ateities vizijas (6)

07.01 12:02

Birželio 30-oji buvo paskutinė Kauno Žalgirio sporto direktoriaus Roberto Javtoko darbo diena Lietuvos čempionų organizacijoje. Ketverius metus šioje pozicijoje darbavęsis buvęs krepšininkas savo karjeroje žengia naują žingsnį - kandidatuos į Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidento postą.

R.Javtokas siekia LKF prezidento posto (BNS nuotr.)

„Žalgirį“ paliksiantis ir LKF prezidento posto sieksiantis R.Javtokas: jaunimo ugdyme federacija yra šiek tiek sustojusi (25)

05.29 11:18

Naujausioje laidos Nematoma pusė serijoje - pokalbis su legendiniu Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vidurio puolėju, Kauno Žalgirio sporto direktoriumi Robertu Javtoku. Pastarasis prieš kurį laiką paskelbė, kad sieks Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidento posto.

R.Javtokas sieks LKF prezidento posto (BNS nuotr.)

R.Javtokas sieks LKF prezidento posto: komandoje – J.Kazlauskas ir E.Jakilaitis (49)

03.23 14:24

Buvęs Lietuvos krepšinio rinktinės kapitonas ir dabartinis Kauno Žalgirio sporto direktorius Robertas Javtokas pasiruošęs dalyvauti Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidento rinkimuose, kurie vyks artėjančios vasaros pabaigoje.

D.Zavackas kalbėjo apie legendinius derbius

D.Zavackas: apie derbius su „Žalgiriu“, bausmę už pastumtą trenerį ir kaip su R.Javtoku buvo metams nušalinti nuo žaidimo (1)

12.03 08:00

Krepsinis.net portale – antroji „MISsMATCH“ dalis su Donatu Zavacku.

A.Javtokas apsilankė podkaste „Iš eilutės“  (BNS nuotr.)

„Iš eilutės“ su A.Javtoku: „projektas Marekas“, darbas su jaunimu ir etapas „Ryto“ sistemoje (25)

10.29 07:40

Krepsinis.net podkastas Iš eilutės pasistengs į krepšinį pažvelgti kitu kampu: karščiausios savaitės temos, nestandartiniai pašnekovai bei unikalus turinys, kurį jums pateiks komentatorius ir žurnalistas Tautvydas Kubilius ir portalo vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis.

2017 m. trys buvę krepšininkai ėmėsi naujų pareigų krepšinyje (BNS nuotr.)

Trijų krepšininkų žygis į klubų vadovybes: nuo sėkmės tvirtoje organizacijoje iki spaudimo, iššūkių bei klaidų (6)

06.10 15:02

Baigę krepšininkų karjeras vyrai pasirenka skirtingus kelius: vieni nusprendžia tapti treneriais, kiti pasirenka darbą klubų vadovybėje, o treti sportą nustumia į šoną ir imasi naujų gyvenimo veiklų.

Š.Jasikevičius šiuo metu yra įtakingiausia asmenybė Lietuvos krepšinyje (BNS nuotr.)

10 įtakingiausių Lietuvos krepšinio asmenybių (39)

05.04 15:00

Kiekvienas krepšinio klubas, kiekviena krepšinio lyga ar organizacija turi savo vadovą. Kiekvienas asmuo savo kieme yra pats svarbiausias, bet kaip jo balsas skamba bendroje erdvėje?

R.Javtokas pasidalino savo mintimis (BNS nuotr.)

R.Javtokas: apie prisijungimą prie „Žalgirio“, garsiąsias reklamas ir sporto direktoriaus pareigas (5)

04.27 12:51

 Kauno Žalgiris krepšinio aistruoliams paruošė dar vieną tinklalaidės #ŽalgirisOnAir epizodą. Septynioliktajame epizode laidos vedėjas Kipras Serpauskas kalbino buvusį žalgirietį, o dabar komandos sporto direktoriaus pareigas einantį Robertą Javtoką.

R.Javtokas gyrė lietuvius (BNS nuotr.)

R.Javtokas: žaidžiant tokį krepšinį, Lietuvos rinktinei nėra neįveikiamo varžovo (3)

09.04 17:10

Puikus Lietuvos krepšinio rinktinės žaidimas Kinijoje vykstančiame Pasaulio čempionate žavi krepšinio specialistus ir entuziastus, kurie vis drąsiau kalba apie sėkmę ir kitame turnyro etape. Vienas jų - buvęs ilgametis nacionalinės komandos žaidėjas Robertas Javtokas. Jo nuomone, jei rinktinė ir toliau demonstruos tokį žaidimą kaip dabar, neįveikiamų varžovų tiesiog nėra.

R.Javtokas sudalyvavo smagioje reklaminėje kampanijoje (BNS nuotr.)

M.Bartuševičius ruošė R.Javtoką sugrįžimui į didįjį krepšinį (23)

07.31 13:32

Kokiame muzikos festivalyje galima prie scenos sutikti ne vieną garsų Lietuvos krepšininką? Panašu, kad didžiausią jų koncentraciją išvysite Karklė 2019, nes drauge su Kauno Žalgirio Garbės Klubu čia bus organizuojamos 3×3 gatvės krepšinio varžybos.

R.Javtokas bendravo su Graikijos žiniasklaida (BNS nuotr.)

R.Javtokas – apie Š.Jasikevičiaus ateitį „Žalgiryje“ ir sezoną sunkinančias traumas (30)

01.21 19:36

Robertas Javtokas praėjusią savaitę bendravo su gazzetta.gr žurnalistu ir papasakojo jam apie Kauno Žalgirio reikalus.

P.Jankūnas pasakojo apie savo soc. tinklus (BNS nuotr.)

P.Jankūnas papasakojo, kodėl auginosi ūsus

11.27 13:16

Žalgiris TV tęsia šiame sezone pradėtą naują laidų rubriką pavadinimu #FollowMeZalgiris, kurios metu žalgiriečiai pasakoja apie savo įpročius socialiniuose tinkluose. Naujausiame epizode įspūdžiais dalijosi Kauno Žalgirio komandos kapitonas Paulius Jankūnas.

„Žalgiris suvienijo jėgas su krepšinio mokykla (BNS nuotr.)

„Žalgirio“ suvienijo jėgas su „Tornado“ krepšinio mokykla (2)

09.11 15:24

Jaunųjų talentų Lietuvoje ateitimi besirūpinanti Kauno „Žalgirio“ komanda užmezgė glaudų bendradarbiavimą su „Tornado“ krepšinio mokykla ir drauge sieks kuo aukščiausių tikslų jauniesiems krepšinio perlams. Nuo artėjančio sezono „Žalgirio“ vėliavą krepšinio aikštelėse neš ir jaunųjų krepšininkų pagrindu sudaryta „Žalgi...

R.Javtokas tikisi, kad patirtimi prisidės prie Danijos krepšinio augimo (Fotodiena.lt)

„Žalgiris“ užmezgė glaudų bendradarbiavimą su Danijos krepšinio federacija (27)

05.09 14:02

Šią savaitę oficialia sutartimi įprasmintas bendradarbiavimas tarp Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo, Danijos krepšinio federacijos ir Holbeko mieste įsikūrusios „Stenhus“ krepšinio akademijos. Lietuvos čempionai bandys prisidėti prie augančio danų susidomėjimo krepšiniu, kvies geriausius jaunuosius Danijos talentus į „...

R.Javtokas prisiminė konkursą (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

„Oro karaliumi“ tapęs ir pasaulio rekordą pakartojęs R.Javtokas: visada galvojau, kad galėjau įdėti ir į aukščiau (8)

01.31 14:35

SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyro metu vyks kasmetinis dėjimų konkursas, sulaukiantis gausaus sirgalių dėmesio. Visgi tokio ažiotažo, koks jis buvo sukeltas 2001-aisiais, niekada nėra buvę. Priežastis paprasta – Robertas Javtokas kėsinosi į pasaulio rekordą, o Kauno sporto halėje vykęs dėjimų konkursas laikomas vie...

R.Javtokas teigė, kad vienintelė problema yra ribotas biudžetas (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

Vienintelę „Žalgirio“ problemą išskyręs R.Javtokas: žaidėjui, kuriam reikia to šuolio į milijoninį kontraktą, esame tikrai geras pasirinkimas (31)

12.04 15:11

Daugiau nei du dešimtmečius profesionalių krepšinio komandų aprangas vilkėjęs Robertas Javtokas šią vasarą paskelbė apie karjeros pabaigą ir naujus iššūkius savo gyvenime. Po kelių mėnesių naujose pareigose R.Javtokas davė išskirtinį interviu TV6 televizijoje kiekvieną sekmadienį 10.30 val.

R.Javtokas buvo pagerbtas (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

R.Javtokas atskleidė, kur saugos „Žalgirio“ įsteigtą apdovanojimą (4)

10.15 16:21

Penktadienį „Žalgirio“ arenoje vykusios pirmosios Eurolygos sezono rungtynės tapo tikra švente krepšinio gerbėjų miniai – žalgiriečiai nukovė varžovus iš Serbijos, o sirgaliai sukūrė neįtikėtiną atmosferą. Fanų šėlsmas ir rungtynių užkulisiai užfiksuoti ir antroje trečiojo #TimeOutŽalgiris sezono laidoje.

R.Javtokas sulaukė pagerbimo (Lino Žemgulio nuotr.)

LKF pagerbė R.Javtoką ir 18-mečių rinktinę (1)

08.15 20:31

Prieš pat Lietuvos ir Prancūzijos rinktinių akistatą buvo pagerbtas Robertas Javtokas. Ilgamečiam nacionalinės komandos kapitonui atsistojusi plojo visa „Žalgirio“ arena. Simbolinius marškinėlius „centrui“ įteikė Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vadovai – Mindaugas Špokas bei Arvydas Sabonis.

R.Javtokas kas mėnesį privalės susimokėti už sutarties su italu nutraukimą (Fotodiena.lt)

R.Javtoko sąskaitos – areštuotos, kas mėnesį iš jo algos bus išskaitomi mokesčiai (9)

07.27 12:53

Krepšininko karjerą baigęs ir Kauno „Žalgirio“ sporto direktoriumi dirbantis Robertas Javtokas vėl turi nemalonumų – antstolis nutarė ne tik areštuoti sportininko sąskaitas banke, bet ir jo darbdaviui nurodė atlikti išskaitas iš kas mėnesį mokamo atlyginimo, rašo DELFI.lt.

R.O'Nealą aplankė Kauno klubo vadovai

„Žalgirio“ vadovai Vasaros lygoje aplankė R.O‘Nealą (8)

07.10 15:40

Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas ir sporto direktorius Robertas Javtokas vieši Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). Klubo vadovai yra Las Vegase, kur stebi Vasaros lygos kovas ir bendrauja su esamais arba būsimais žalgiriečiais. Oficiali „Žalgirio“ „Facebook“ paskyra pasidalino nuotrauka, kurioje tarp l...

Įdomus faktas

Izraelio krepšinio žvaigždė Odedas Katashas 1998 m. buvo sutaręs su Niujorko „Knicks“ komanda ir turėjo debiutuoti NBA lygoje, tačiau dėl prasidėjusio lygos lokauto taip neįvyko ir krepšininkas grįžo rungtyniauti į Europą.