nyderlandai

K.Jakučionis tarp lietuvių buvo ryškiausias (FIBA Europe nuotr.)

Prancūzus triuškinę šešiolikmečiai su Nyderlandais turėjo daugiau vargo (32)

Vakar 21:00

Šiaurės Makedonijoje sėkmingą startą Europos šešiolikmečių čempionate pratęsė Lietuvos rinktinė (2/0).

N.Giffey pelnė 10 taškų (Scanpix nuotr.)

N.Giffey padėjo Vokietijos rinktinei pasiekti sunkią pergalę

08.12 23:15

Europos čempionatui besirengiančios Vokietijos ir Nyderlandų rinktinės sužaidė draugiškas rungtynes.

Y.Franke pelnė 19 taškų (FIBA nuotr.)

Buvęs „Pieno žvaigždžių“ legionierius žibėjo prieš Juodkalniją, bet pergalės neatnešė

08.05 23:09

Draugiškose rungtynėse pergalę pasiekė Juodkalnijos rinktinė, kuri Slovėnijoje 76:67 (24:15, 16:11, 24:23, 12:18) įveikė Nyderlandus.

Slovėnai turėjo darbo (FIBA nuotr.)

Slovėnai be L.Dončičiaus turėjo vargo su Nyderlandų rinktine (8)

08.04 23:13

Pasirengimą Europos čempionato titulo gynimui Slovėnijos rinktinė pažymėjo nelengva pergale.

A.Mikalauskas buvo rezultatyvus

A.Mikalausko taškai ir E.Tubučio blokai priartino prie aukso

05.25 22:07

Nyderlandų pirmenybėse tęsiasi finalo serija, sėkmingai besiklostanti lietuviams.

A.Mikalauskas pergalės neatnešė

A.Mikalauskas ir E.Tubutis pralaimėjimu pradėjo finalo seriją

05.22 09:37

Nyderlandų pirmenybių finalo serijoje nesėkmingai startavo Leideno ZZ Leiden ekipa su Arūnu Mikalausku ir Einaru Tubučiu.

A.Mikalauskas buvo rezultatyvus (FIBA Europe nuotr.)

Skirtingose kategorijose išsiskyrę lietuviai Čempionų lygos klubo nepalaužė

03.27 18:55

Bendrose Belgijos ir Nyderlandų pirmenybėse nesėkmę patyrė dviejų lietuvių atstovaujama Leideno ZZ Leiden (17/3) ekipa.

Nyderlandų rinktinė atsisakė žaisti (FIBA Europe nuotr.)

Nyderlandai atšaukia mačą – šalies agresorės rinktinės priimti neketina (3)

02.25 14:34

Kuomet klubai šią savaitę su Rusijos ekipomis nežais, Nyderlandų rinktinė ketvirtadienį kovėsi su šios šalies nacionaline komanda.

A.Mikalauskas pasižymėjo tritaškiais (FIBA nuotr.)

A.Mikalauskas ir E.Tubutis paliko D.Kumelio ekipą vos su 27 taškais (1)

01.02 17:52

Įspūdingą pergalę Nyderlandų pirmenybėse pasiekė Leideno ZZ Leiden (11/2) ekipa su dviem lietuviais.

P.Valinskas liko be pergalės

Dviženklis P.Valinskas pralaimėjimo svarbų mūšį, A.Mikalauskas žibėjo triuškinant varžovus (1)

12.22 23:33

Triuškinančią pergalę bendroje Belgijos ir Nyderlandų lygoje pasiekė dviejų lietuvių atstovaujama ekipa.

D.Kumelis siaučia Nyderlanduose

D.Kumelis vėl taikėsi į trigubą dublį (1)

10.29 11:44

Nyderlandų pirmenybėse nesėkmę patyrė Hagos Royals (1/7) klubas su Deividu Kumeliu.

Švedai baigė pasirodymą (FIBA Europe nuotr.)

Už Europos pirmenybių borto likę švedai atrankoje finišavo solidžia pergale

02.22 18:03

Švedijos rinktinė (2/4) jau prieš paskutines rungtynes žinojo, kad į Europos čempionatą nepateks, tačiau D grupės rungtynėse 74:59 (23:17, 16:20, 18:16, 17:6) įveikė olandus (3/3).

Sh.Larkinas traukė turkus į pergalę (FIBA Europe nuotr.)

Sh.Larkino traukiama Turkija išsaugojo viltį žaisti Europos čempionate (3)

11.29 17:43

Europos čempionato atrankos D grupės rungtynėse Turkijos rinktinė (1/3) Stambule 73:71 (24:14, 17:23, 14:18, 16:18) palaužė Nyderlandų (2/2) krepšininkus ir išsaugojo viltį patekti į pagrindinį turnyrą.

A.Mikalauskas lieka Nyderlanduose (Gintaro Šiupario nuotr.)

A.Mikalauskas lieka Nyderlanduose, bet keičia klubą (4)

07.17 19:13

Klaipėdos Neptūno garbę Hoptrans 3x3 turnyre šiuo metu ginantis Arūnas Mikalauskas rado naują klubą.

Ž.Šakičius buvo naudingas (FIBA nuotr.)

Ž.Šakičius svariai prisidėjo prie pergalės

02.24 22:27

Pergalę Europos čempionato atrankos D grupėje iškovojo Kroatijos (2/0) rinktinė, kuri svečiuose 69:59 (18:21, 20:14, 9:16, 22:8) nugalėjo Nyderlandų (1/1) krepšininkus.

A.Velička buvo rezultatyvus (L.Šilkaitis, krepsinionamai.lt)

Kontrolinėse rungtynėse – netikėtas pralaimėjimas ir įveikta Kroatija (1)

07.08 10:25

Pergale tarptautinį turnyrą Izraelyje baigė Lietuvos dvidešimtmečių vaikinų rinktinė.

D.Adomaitis gyrė komandos naujokus (FIBA Europe nuotr.)

D.Adomaitis liko patenkintas naujokais, bet teigė, kad komanda neįgyvendino pagrindinio akcento (1)

02.22 23:47

Lietuvos rinktinė gana užtikrintai išvykoje palaužė Olandijos krepšininkus bei užsitikrino pirmą vietą J grupėje, nors iki varžybų pabaigos liko dar vienerios rungtynės.

D.Bičkauskis gali debiutuoti rinktinėje (BNS nuotr.)

D.Adomaitis paskelbė rinktinės kandidatus atrankos rungtynėms (25)

02.07 11:52

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis paskelbė žaidėjų sąrašą, kurie pretenduoja ginti nacionalinės komandos garbę artimiausiame Pasaulio taurės atrankos lange.

A.Zdanevičiūtė išsiskyrė naudingu žaidimu (FIBA Europe nuotr.)

Pergalę per pratęsimą pasiekusios šešiolikmetės išsaugojo vietą A divizione (10)

08.22 21:25

Lietuvos šešiolikmečių merginų rinktinė išsaugojo vietą A divizione. Kaune vykstančiame „Always“ Europos čempionate lietuvės kovoje dėl 9–16 vietų, po pratęsimo, 63:59 (16:11, 10:11, 8:13, 18:17, 11:7) palaužė Nyderlandų bendraamžes ir pratęs kovą dėl 9–12 pozicijų.

Įdomus faktas

Būsimasis triskart Europos čempionas Steponas Butautas krepšinį pradėjo žaisti… “vartininko” pozicijoje. “Mokytojas paskirstė žaidėjus į puolėjus ir gynėjus, o man teko “vartininko” vaidmuo. Jis sakė: “Tu būsi vartininkas, kiti puls, tu ginsi krepšį. Tada, kai priešininkas praeis pro gynėjus, pats paskutinis ginsi krepšį”, - prisimindamas pirmuosius žingsnius krepšinyje vėliau pasakojo S.Butautas.